Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1201973

Niemcy- praca dla podwykonawców do prac remontowo - wykończeniowych

Oferta pracy w Niemczech

Szukam podwykonawców do prac remontowo - wykończeniowych
Rodzaj współpracy: Własna działalność gospodarcza

Zakres obowiązków:
Szpachlowanie, tapetowanie, regipsy, demontaż, malowanie, układanie podłóg, płytki, elektryka, hydraulika, elewacje.

Wymagania

Chęć do pracy, działalność własna -Freistellungsbescheinigung+A1
bez nałogów

Oferujemy

prace stałą, brak sezonowości
zapewniamy darmowe zakwaterowanie
240h/msc.

Wynagrodzenie

Od: 15, 00/18, 00€
miesiecznie od 3600, 00€

Szukam osoby do prac remontowo-wykończeniowych. Ludzi z doświadczeniem lub tez pomocnika. . Prosze o kontakt tylko osoby, które naprawdę sa zainteresowane praca i posiadają dokumenty wymagane w Niemczech do legalnej pracy. kontakt telefoniczny+48605562373

Stawka za godzinę: 16.00

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: krzysztof2018
Państwo: Polska
Województwo: Kujawsko-pomorskie
Nr telefonu: 600561044
Nr telefonu: 605562373

Ogłoszenie nr: 1201973
Kategoria: Niemcy - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-03 09:11:29
Ilość wyświetleń: 123

Wersja na komputer: Niemcy- praca dla podwykonawców do prac remontowo - wykończeniowych

Praca Za Granicą - Strona główna