Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1201973

Niemcy- praca dla podwykonawców do prac remontowo - wykończeniowych

Oferta pracy w Niemczech

Szukam podwykonawców do prac remontowo - wykończeniowych
Rodzaj współpracy: Własna działalność gospodarcza

Zakres obowiązków:
Szpachlowanie, tapetowanie, regipsy, demontaż, malowanie, układanie podłóg, płytki, elektryka, hydraulika, elewacje.

Wymagania

Chęć do pracy, działalność własna -Freistellungsbescheinigung+A1
bez nałogów

Oferujemy

prace stałą, brak sezonowości
zapewniamy darmowe zakwaterowanie
240h/msc.

Wynagrodzenie

Od: 15, 00/18, 00€
miesiecznie od 3600, 00€

Szukam osoby do prac remontowo-wykończeniowych. Ludzi z doświadczeniem lub tez pomocnika. . Prosze o kontakt tylko osoby, które naprawdę sa zainteresowane praca i posiadają dokumenty wymagane w Niemczech do legalnej pracy. kontakt telefoniczny+48605562373