Praca Za Granicą » Irlandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1203943

Szwaczka / Krawcowa

Oferta pracy w Irlandii

Szwaczka/Krawcowa

Wypłaty tygodniowe. Znajomość Języka angielski nie jest wymagana.

Od €495, - Brutto, na rękę €442, - Netto, podstawa/basic za 39 godz. pełen etat.

Miesięczny podstawowy dochód za pełen etat 39 godz. €2.145, - brutto, € 1.914, - netto.

Rocznie od: brutto €25.740, -, (89%) netto €22.971, -

Zszywanie wełnianych swetrów z wzorami Aran.

Overlock, stebnówka, łączarka, guzikarka, pomponiarka, ...

Praca 1 zmianowa, dzienna. Firma rodzinna z 55 letnią tradycją. Co.Mayo.

Oferta:

Umowa na pełen etat na czas nieokreślony. Praca stała.

Zarobki w EUR € 12, 70, -/godz. brutto,

Cały etat to 39 godz. + Bonusy za minuty + Nadgodziny.

Wypłaty tygodniowe, przelew na konto.

Okresy urlopowe:

1 tydz.urlopu początek czerwca,
2 tyg.urlopu pierwsze tygodnie sierpnia
od/po połowie grudnia urlop w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku do 6go stycznia
oraz na życzenie.
20 dni płatnego urlopu wypoczynkowego,
plus
9 wolnych płatnych dni świątecznych Bank Holiday w ciągu roku kalendarzowego (tzw. Bank Holiday: sobota+niedziela+poniedziałek)

Rozmowa kwalifikacyjna:

Termin rozpoczęcia oraz dodatkowe pytania do uzgodnienia podczas rozmowy kwalifikacyjnej przez Whatsapp

Dni pracy:

Godz.pracy: 4 dni: od poniedz. - czwartku, w godz: 7:00-17:15.
3 Przerwy: 9:00 10 min, 12:00 30min, 14:30 10 min.
Godz.pracy: 5 dni: od poniedz.-czwartku od 8:00 do 16:30, w piątek do 16:00
3 przerwy 10min., 30 min. i 10 min.
Możliwe nadgodziny w tygodniu oraz w weekendy.
Mała fabryka.

Pomoc i zwrot kosztów podróży:

Zakwaterowanie zorganizowane przez firmę,
dodatkowo zwrot kosztów podróży (lotu Ryanair, pociągu Irish railway, Dublin express bus from airport to Dublin heuston station),
pomoc w założeniu konta w EUR w AIB w Irlandii,
wyrobieniu nr ubezpieczenia PPS w Social Welfare,
rejestracja w Tax Office (tax Credit-ulga podatkowa tax Certyficat)

Opis stanowiska:

Do zadań pracownika będzie należało szycie wełnianych swetrów na maszynach typu:
owerlok, łączarka, stebnówka, pomponiarka, guzikarka, ect.
Gwarantowane przyuczenie na danej maszynie. Wysoki standard warunków pracy.

Wymagamy:

2 letniego doświadczenia, odpowiedzialność, niezawodność, dbanie o szczegóły.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane stałą pracą na pełen etat proszę o CV w j. polskim na E-mail sewingjob(@)o2.pl
W razie pytań prosimy o SMS / Telefon.