Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1205815

Kierowca autobusu kat. D Niemcy Berlin Niemcy z zapewnionym zakwaterowaniem

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji pracy i polskich podwykonawcow.
Niemiecka firma autobusowa poszukuje kandydatow na stanowisko:
KIEROWCA AUTOBUSU
Miejsce pracy: Niemcy, Berlin

(Zakwaterowanie zapewnione - pokoje pojedyncze blisko zajezdni, tylko media)

WYMAGANIA:
prawo jazdy kat. D + kod 95 / przewoz osob, karta kierowcy
znajomość języka niemieckiego: mocne podstawy (do sprzedazy biletow i kontaktu z pasazerami)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
turystyka po Niemczech i Europie
praca czasami tez w weekendy,
ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na miesiac/dwa).
OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie: 18.50 € brutto/h, podwyzki od lipca na 20.80 € brutto
diety 28€ NETTO za dzien pracy
zapewnione zakwaterowanie za darmo lub tylko media do oplacenia
długoterminową pracę na warunkach niemieckich
świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

Prosze o zyciorys na:

busfahrer2021@wp.pl

(prosze z dopiskiem BUS Berlin)

Kontakt Ania: +48739511026

Prosimy o załączenie klauzuli:

Stawka za godzinę: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: sanrusen
Państwo: Germany
Województwo: Inne
Miasto: Berlin
Nr telefonu: +48739511026
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: busfahrer2021@wp.pl

Ogłoszenie nr: 1205815
Kategoria: Niemcy - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-25 18:03:08
Ilość wyświetleń: 44

Wersja na komputer: Kierowca autobusu kat. D Niemcy Berlin Niemcy z zapewnionym zakwaterowaniem

Praca Za Granicą - Strona główna