Top serwisu Praca Za Granic± - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzeda¿

Praca Za Granic± » Holandia - Dam pracê » Og³oszenie nr 1205805

Operator wózka wid³owego przedniego - Heftruck | Wsparcie produkcji | Z zak

Oferta pracy w Holandii

Gotów dzia³aæ? Przyjed¼ i do³±cz do nas! Szukamy osób aktywnych i zdeterminowanych, które chc± podj±æ wyzwanie w ¶wiecie produkcji spo¿ywczej. Zapraszamy Ciê do naszego zespo³u w Bunschoten-Spakenburg jako Operator Wózka Wid³owego Przedniego, w firmie, która od wielu lat zajmuje siê przetwórstwem miêsa drobiowego dla przemys³u spo¿ywczego, jak i zoologicznego.

Opis stanowiska:

Pe³nienie roli Operatora Wózka Wid³owego Przedniego - HefTruck i Klemtruck na hali produkcyjnej utrzymuj±cej temperaturê na poziomie 3°C,
Wsparcie produkcji wózkiem wid³owym,
Roz³adunek produktów z kontenerów i uzupe³nienie maszyny do mielenia i maszyny tn±cej,
Obs³uga ch³odni i zamra¿arek,
Przewo¿enie produktów na inpak.
Oferujemy:

Legaln± umowê o pracê na holenderskich warunkach,
Wynagrodzenie podstawowe w wysoko¶ci 15, 62 (+ dodatek ADV 0, 94),
Dodatki wakacyjny 10, 82% oraz urlopowy 8, 33% do ka¿dej przepracowanej godziny,
Cenimy Twój czas, dlatego za ka¿d± nadgodzinê p³acimy 125%-150% stawki podstawowej,
W soboty stawka 150%, w niedzielê mo¿esz zarobiæ nawet 200%,
Godziny popo³udniowe p³atne 135%, godziny nocne 150%,
100% legaln± holendersk± umowê o pracê,
Wyp³aty co tydzieñ na Twoim koncie,
Zakwaterowanie z dostêpem do wi-fi,
Transport do i z miejsca pracy.
Wymagania:

Do¶wiadczenie jako Operator Wózka Typu Heftruck i Klemtruck na hali produkcyjnej,
Prawo jazdy kat. B,
Gotowo¶æ do pracy w systemie trzyzmianowym,
Znajomo¶æ jêzyka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Na miejscu bêdziesz pod sta³± opiek± koordynatora, który bêdzie Ciê wspiera³ podczas ca³ego okresu zatrudnienia! Je¿eli zainteresowa³a Ciê nasza oferta, prze¶lij swoje CV lub zadzwoñ do nas!

Werckpost jest agencj± zatrudnienia posiadaj±c± wieloletnie do¶wiadczenie w zatrudnianiu pracowników z kilku krajów Europy. Oferujemy pracê w ró¿nych bran¿ach, w tym produkcyjnych, przetwórstwa ¿ywno¶ci, us³ugowych, technicznych oraz budowlanych. Naszym pracownikom gwarantujemy pe³ne wsparcie, zapewniaj±c zakwaterowanie, transport, ubezpieczenie zdrowotne oraz opiekê polskiego koordynatora przez ca³y okres zatrudnienia.

Agencja zatrudnienia nr 27636.

Stawka za godzinê: 14.27

Dane kontaktowe

Og³oszeniodawca: AngelikaWerckpost
Pañstwo: Netherlands
Nr telefonu: 667374001
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: a.kadamus@werckpost.pl

Og³oszenie nr: 1205805
Kategoria: Holandia - Dam pracê
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-25 16:13:37
Ilo¶æ wy¶wietleñ: 40

Podziel siê ze znajomymi na Facebooku

Wersja na komputer: Operator wózka wid³owego przedniego - Heftruck | Wsparcie produkcji | Z zak

Praca Za Granic± - Strona g³ówna