Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1205576

Pomocnik przy pracach monterskich

Oferta pracy w Niemczech

Pomocnik serwisanta systemów wentylacyjnych

Ewl International dla swojego Klienta, niemieckiej firmy, zajmującej się czyszczeniem, konserwacją i naprawą systemów wentylacyjnych w przemyśle, handlu, gospodarstwach domowych i budynkach użyteczności publicznej, poszukuje Kandydatów na stanowisko pomocnika
  • Lokalizacja – Erding, Niemcy
  • Start – od zaraz

Oferta:
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • 35h/tydzień
  • Zakwaterowanie płatne (300e/miesiąc)
  • Stawka 14.15 euro brutto/h (od 1. do 3. miesiąca pracy)
  • Stawka 14.50 euro brutto/h (od 4. miesiąca pracy)
  • Niemiecka umowa o pracę
  • Pojazd służbowy z wyposażeniem i narzędziami do pracy w terenie
  • Szkolenie stanowiskowe (miesiąc w Hamburgu)
  • Praca poza zakładem pracy - w terenie

Zadania:
  • Czyszczenie, konserwacja i naprawa systemów wentylacyjnych w przemyśle,
        handlu, gospodarstwach domowych i budynkach użyteczności publicznej
  • Konserwacja, czyszczenie i wymiana podzespołów zgodnie z instrukcją
  • Ustalenie planu pracy
  • Przygotowanie i kontrola stanowiska pracy
  • Uzupełnianie dokumentacji odnośnie przeprowadzonych czynności

Wymagania:
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (minimum podstawowa)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana podstawowa wiedza techniczna z zakresu obsługi narzędzi,
        czyszczenia komponentów, wymiany i obróbki pojemników filtracyjnych
  • Własne auto
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z pracą na
        produkcji/ montażem
  • Umiejętność pracy w zespole, chęć uczenia się, chęć do pracy, orientacja na
        klienta i obsługę

Stawka za godzinę: 62.00

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: rekrutacjezagraniczne2022
Państwo: Germany
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: magdalena.czacharowska@ewl.com.pl

Ogłoszenie nr: 1205576
Kategoria: Niemcy - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-24 19:59:13
Ilość wyświetleń: 66

Wersja na komputer: Pomocnik przy pracach monterskich

Praca Za Granicą - Strona główna