Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1205575

Pracownik w gospodarstwie rolnym

Oferta pracy w Holandii

Pracownik szklarniowo - polowy – Holandia
Ewl International dla swojego Klienta, holenderskiego producenta sałaty, kapusty i jarmużu, poszukuje Kandydatów do pracy przy zbiorze i sadzeniu warzyw
    • Lokalizacja – Warmenhuizen, Holandia
    • Start pracy – 15.05.2024
    • Przyjazd do Holandii – 13.05.2024

Oferta:
    • Polska umowa o pracę - oddelegowanie do Holandii
    • Stawka 13.27 euro brutto/h + dodatki
    • Do podstawowej stawki godzinowej jest doliczany również dodatek
        wakacyjny i rezerwa urlopowa w wysokościach 8,33% i 10,92% - jest to
        wypłacane co miesiąc razem z wynagrodzeniem
    • Praca zarówno w środku (szklarnie), jak i na zewnątrz (pola) zależnie od
        pory roku
    • Praca od poniedziałku do piątku 6:30-17:00, sporadycznie praca poranna w
        soboty
    • Praca w soboty jest płatna według podwójnej stawki
    • Dla chętnych są możliwe nadgodziny w razie większej liczby zadań
    • Zatrudnienie od 15.05.2024 (przyjazd 13.05.2024) do maja 2025 z
        możliwością przedłużenia
    • Zakwaterowanie w 2-osobowych pokojach, opłata to 100 euro/tydzień

Zadania:
    • Zbiór i sadzenie sałaty, kapusty, jarmużu i innych warzyw
    • Odcinanie niepotrzebnych pędów/części roślin
    • Pakowanie warzyw w kartony/opakowania
    • Układanie warzyw w skrzyniach/kartonach na paletach

Wymagania:
    • Znajomość języka angielskiego
    • Dobra kondycja fizyczna
    • Prawo jazdy + auto

Stawka za godzinę: 57.00

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: rekrutacjezagraniczne2022
Państwo: Netherlands
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: magdalena.czacharowska@ewl.com.pl

Ogłoszenie nr: 1205575
Kategoria: Holandia - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-24 19:57:28
Ilość wyświetleń: 41

Wersja na komputer: Pracownik w gospodarstwie rolnym

Praca Za Granicą - Strona główna