Top serwisu Praca Za Granic± - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzeda¿

Praca Za Granic± » Belgia - Dam pracê » Og³oszenie nr 1205545

Operator wózka wid³owego Reachtruck Willebroek / Belgia

Oferta pracy w Belgii

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje kandydatów na stanowisko operator wózka wid³owego – magazyn z napojami.
Miejsce pracy: Willebroek / Belgia
Opis stanowiska:
- przyjmowanie dostaw/ lokowanie palet na odpowiednich pozycjach na magazynie,
- obs³uga wózka wid³owego RT,
- szykowanie palet do wysy³ki,
- inne prace z zakresu logistyki magazynowej.
Oferujemy:
- wynagrodzenie podstawowe 16, 28 euro/ h brutto,
- dodatki zmianowe 7, 5%,
- dodatki za nadgodziny,
- bony MC 8 euro za ka¿dy przepracowany dzieñ,
- praca w systemie dwuzmianowym,
- umowa na belgijskich warunkach.
Wymagania:
- w³asne zakwaterowanie w okolicy Willebroek oraz transport do pracy,
- do¶wiadczenie w pracy z wózkami RT + certyfikat belgijski lub holenderski,
- atest medyczny lub gotowo¶æ do jego zrobienia (na koszt pracodawcy),
- komunikatywna znajomo¶æ jêzyka angielskiego,
- dyspozycyjno¶æ do pracy w systemie zmianowym.

Wiêcej informacji +48 530 088 891
Osoby zainteresowane prosimy o przes³anie CV na adres mailowy rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisuj±c Reachtruck Willebroek
Wysy³aj±c dokumenty prosimy o za³±czenie klauzuli: Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustaw± z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z pó¼niejszymi zmianami).

Stawka za godzinê: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Og³oszeniodawca: KbtiPoland
Pañstwo: Polska
Województwo: Dolno¶l±skie
Miasto: Wa³brzych
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: rekrutacja@kbti.pl

Og³oszenie nr: 1205545
Kategoria: Belgia - Dam pracê
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-24 13:45:36
Ilo¶æ wy¶wietleñ: 32

Podziel siê ze znajomymi na Facebooku

Wersja na komputer: Operator wózka wid³owego Reachtruck Willebroek / Belgia

Praca Za Granic± - Strona g³ówna