Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1205409

Kierowca autobusu z podstawowym niemieckim, Bawaria

Oferta pracy w Niemczech

Gwarantujemy umowę o pracy na pełny etat, zakwaterowanie, opiekę polskojęzycznego koordynatora!
Lokalizacja: Nürnberg, Bamberg, Ingolstadt /Würzburg/Berchtesgaden
Niemiecka agencja pracy z siedzibą w okolicach Norymbergii, zatrudni od zaraz kierowców autobusów z podstawowym niemieckim
Oferujemy:
- Praca na niemiecka umowę o pracę, zatrudnienie przez niemiecką agencje pracy. Praca stacjonarna, BEZ SYSTEMU!
- Zapewnione zakwaterowanie w pobliżu pracy (jednoosobowy pokój z dostępem do kuchni i Internetu) Koszt zakwaterowania około 500- 600 € miesięcznie
Stawka na start 2700 € netto + Dodatki
Na wynagrodzenie składają się:
- podstawowa stawka godzinowa : 14, 15 € brutto na Start
- dieta na zakwaterowanie 1200€
- 600€ dodatku rozłąkowego i podróżniczego tzw. Fahrgeld
Następnie podstawowa stawka godzinowa wzrasta:
- po 6 tygodniach wynosi ona 14, 30 € brutto
+ Dodatki za nocki, niedziele, święta i nadgodziny
Umowa na minimum 12 miesięcy z możliwością przejścia pod klienta

Obowiązki:
- prowadzenie autobusów w transporcie regularnym miejskim i lokalnym podmiejskim, w systemie zmianowym
- sprzedaż biletów
Wymagania:
- Prawo jazdy kategorii D + Obowiązkowo KARTA KIEROWCY/Moduł 95 dla kategorii D
- Podstawowa znajomość języka niemieckiego A1 – A2
Zainteresowanych pracą proszę przesłać AKTUALNE CV na ludmilakaczorowska@gmail.com

Jesteśmy niemiecką agencją pracy z siedzibą w Erlangen (20 km od Norymbergi), Bawaria. Zatrudnienie w naszej firmie tylko legalne, na niemieckich warunkach – niemiecka umowa o pracę, na pełny etap, wynagrodzenie podane w ogłoszeniu jest wynagrodzeniem początkowym, zmienia się w zależności od ilości przepracowanych miesięcy. Proces rekrutacji odbywa się zdalnie. Ofertę pracy, umowę o pracę oraz inne niezbędne dokumenty wysyłamy na email. Przez cały czas trwania umowy o pracę zapewniamy opiekę Koordynatora, mówiącego w języku polskim.

Stawka za godzinę: 14.15

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: rusukr
Państwo: Polska
Województwo: Inne
Miasto: Norymberga
Nr telefonu: 697711983
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: ludmilakaczorowska@gmail.com

Ogłoszenie nr: 1205409
Kategoria: Niemcy - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-23 17:53:42
Ilość wyświetleń: 39

Wersja na komputer: Kierowca autobusu z podstawowym niemieckim, Bawaria

Praca Za Granicą - Strona główna