Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1205162

Lakiernik - drewniane ramy okien i drzwi

Oferta pracy w Holandii

Opis stanowiska
Jako lakiernik będziesz odpowiedzialny za lakierowanie drewnianych okien, drzwi i ram. Pracujesz samodzielnie i skrupulatnie, dbając o szczegóły. Jesteś osobą, która nakłada warstwy farby na produkt od A do Z. Zawsze dbasz o dobry efekt końcowy.

Oprócz malowania natryskowego wykonujesz również różne czynności przygotowawcze, takie jak gruntowanie/szlifowanie/szpachlowanie/odtłuszczanie.

Oferujemy:
Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym według CAO
Zakwaterowanie zgodne z normami SNF (Stichting Normering Flexwonen),
Ubezpieczenie zdrowotne
Bezpłatny transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu

Wymagania:
Doświadczenie w malowaniu natryskowym,
Dokładność i precyzja;
Elastyczność i odpowiedzialne podejście do pracy;
Umiejętność pracy w zespole;
Dobra znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego;
Czynne prawo jazdy kat. B;
praca od poniedziałku do piątku

37, 5 godzin tygodniowo

15, 94 brutto

515 netto po odliczeniu kosztów zakwaterowania, ubezpieczenia i podatku

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij swoje CV na adres praca@intwerwel.nl

Stawka za godzinę: 15.94

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: InterwelBV
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: praca@interwel.nl

Ogłoszenie nr: 1205162
Kategoria: Holandia - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-22 14:43:01
Ilość wyświetleń: 60

Wersja na komputer: Lakiernik - drewniane ramy okien i drzwi

Praca Za Granicą - Strona główna