Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1205145

Kierowca autobusu kat. D - Niemcy Augsburg niemiecka umowa, bez agencji

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji.
Niemiecka komunikacja miejska obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:
KIEROWCA AUTOBUSU PODMIEJSKIEGO
Miejsce pracy: okolice Augsburga, Bawaria

(MOZLIWOSC NADGODZIN! wtedy nawet 3000€ / mies i wiecej. Mozliwosc ZJAZDOW po 5-6 tyg na 5-6 dni)

WYMAGANIA:
prawo jazdy kat. D + karta kierowcy
znajomość języka: podstawy angielskiego lub niemieckiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
stale trasy w okolicach Augsburga, wioski i miasteczka
regularne przewozy liniowe i szkolne usługi autobusowe
sprzedaż biletów
praca czasami tez w weekendy
dzienne zmiany, czasem weekendy

OFERUJEMY:
Stawka 18.00 € brutto/h na start, po 2 miesiacach podwyzka na 19 €/h brutto,
premia swiateczna wyplacana co miesiac - ok. 65, 00 € (około 800, 00 € rocznie)
na umowie zagwarantowane 170 h, mozliwe nadgodziny
w weekendy jest linia, która musi być obsadzona, wiec możliwe są również wycieczki/transfery
za prace w niedzielę pracownik otrzymuje obecnie 1, 00 €/h więcej oprócz aktualnej stawki godzinowej
podwojna stawka godzinowa za prace w swieta - 200 %
zagwarantowane 25 dni urlopu rocznie
zakwaterowanie zapewnione
ubezpieczenie socjalne i zdrowotne.
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich.

Prosze o CV z dopiskiem
''Kierowca autobusu Augsburg'' na:
busfahrer2021@wp.pl

Stawka za godzinę: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: SANRUSEN
Państwo: Germany
Województwo: Inne
Miasto: Augsburg
Nr telefonu: +48739511026
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: busfahrer2021@wp.pl

Ogłoszenie nr: 1205145
Kategoria: Niemcy - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-22 13:59:11
Ilość wyświetleń: 50

Wersja na komputer: Kierowca autobusu kat. D - Niemcy Augsburg niemiecka umowa, bez agencji

Praca Za Granicą - Strona główna