Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1205132

Kierowca autobusu kat. D - Niemcy Ulm kwatera zapewniona niemiecka umowa

Oferta pracy w Niemczech

Praca od zaraz na niemiecka umowę o prace na czas nieokreślony bezpośrednio z niemieckim pracodawca bez polskich podwykonawców. Nasze działania nie maja żadnego wpływu na umowę o prace.

Niemiecka komunikacja miejska poszukuje pracownika na stanowisko:
Kierowca autobusu kat.D
Miejsce pracy: 50 km od Ulm

WYMAGANIA:
znajomość języka niemieckiego: podstawy
doświadczenie min. 6 mies
prawo jazdy kat. D

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
jazda komunikacja miejska/podmiejska, albo turystyka

WYNAGRODZENIE:
kwatera kolo zajezdni
Urlop 30 dni
PREMIA NA START 1000€!
Mozliwa praca w weekendy, bez dzielonych sluzb.
Dienstzeiten: zmiana 5-6-5-dni w tygodniu, czyli co 2 albo co 3 weekend w pracy. mozliwy system co 6-7 tyg 5-6 dni wolne
185 godzin na miesiac, nadgodziny sa mozliwe
€ 18, 00/godz.
Dodatki za zmiany nocne 21.00-5.00 Uhr: 23%, niedziela: 30%, dni wolne/swieta: 100%,
Diety: od 8 godz. € 6, -/dzien, od 12 godz. € 12, -/dzien
Urlaubsgeld: € 645, - w lipcu
Weihnachtsgeld
Premie od € 1000, do € 1700 w zaleznosci od doswiadczen i przepracowanego czasu w firmie
+ premia za jazde bezwypadkowa! + premia za niechorowanie!
dodatkowa emerytura firmowa (obok panstwowej)
ubezpieczenie emerytalno-rentowe, socjalne i zdrowotne opłacane przez pracodawcę

Proszę o życiorys na:
niemcypraca2018@wp.pl
(proszę z dopiskiem Kierowca autobusu Ulm!)

Stawka za godzinę: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: SANRUSEN
Państwo: Germany
Województwo: Inne
Miasto: Ulm
Nr telefonu: +48739479184
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: niemcypraca2018@wp.pl

Ogłoszenie nr: 1205132
Kategoria: Niemcy - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-22 13:31:21
Ilość wyświetleń: 61

Wersja na komputer: Kierowca autobusu kat. D - Niemcy Ulm kwatera zapewniona niemiecka umowa

Praca Za Granicą - Strona główna