Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1205131

Kierowca autobusu kat. D - Niemcy Dresden Praca w Systemie

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemiecka komunikacja bez polskich podwykonawcow

Komunikacja podmiejska okolice Dresden obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:

Kierowcy autobusu
UMOWA BEZP. z NIEM. PRACODAWCA NA CZAS NIEOKRESLONY!
Miejsce pracy: okolice Dresden, Niemcy ( zakwaterowanie zapewnione )

WYMAGANIA:
prawo jazdy kat. D (komunikacja miejska i podmiejska)
znajomość języka niemieckiego: podstawy komunikatywne
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
praca czasami tez w weekendy
ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na miesiac/dwa).
Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

OFERUJEMY:
na poczatku 15, 74 € brutto na godzine, po okresie probnym mozliwa podwyzka
zapewnione 176 h na umowie
czasem mozliwe dzielone zmiany ( 2-3 dzielone zmiany w miesiacu).
dopłata za niedzielę 50% extra,
dopłata za swieta 125% extra,
dopłata za godziny nocne (22:00-06:00) - 25%
dodatek rekreacyjny za czerwiec - 156 €
zakwaterowanie zapewnione
12 dni pracy, a następnie 5 lub 6 dni wolnego (należy sprawdzić) lub inne modele
za każdy miesiąc bez zwolnienia lekarskiego jest 50 € wolne od podatku na karcie voucherowej
stabilna umowa o prace na czas nieokreslony
świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

Prosze o zyciorys na:
busfahrer2021@wp.pl
(prosze z dopiskiem Dresden)
Kontakt Ania: +48 739 511 026

Stawka za godzinę: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: SANRUSEN
Państwo: Germany
Województwo: Inne
Miasto: Dresden
Nr telefonu: +48739511026
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: busfahrer2021@wp.pl

Ogłoszenie nr: 1205131
Kategoria: Niemcy - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-22 13:30:11
Ilość wyświetleń: 58

Wersja na komputer: Kierowca autobusu kat. D - Niemcy Dresden Praca w Systemie

Praca Za Granicą - Strona główna