Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1205128

KIEROWCA C+E CHŁODNIA NIEMCY Dresden umowa bezposrednio z niemiecka firma

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji pracy i polskich podwykonawcow

niemiecki producent mrozonek obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Kierowca C+E (chlodnia-tandem)
Miejsce pracy: firma z okolice Dresden (niemiecki producent mrozonek.)

Niemiecki producent mrozonek poszukuje kierowcę kat. CE na pełny etat. (dlugie trasy po Niemczech: 5-6 sklepow).

WYMAGANIA:
prawo jazdy kat. CE
znajomość języka niemieckiego: podstawy niemieckiego lub angielskiego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
wokol komina: rozwozenie mrozonek dlugie TRASY PO NIEMCZECH (sklepy TANDEM)
Praca od pon-pt. (w pt kolo poludnia zjazdy na baze i do Polski)
Weekend wolny
tylko rozladunek po stronie kierowcy

WYNAGRODZENIE:
wynagrodzenie: 2600€ brutto na start w zaleznosci od grupy podatkowej
300€+400€ premii co miesiac
zapewniona Weihnachtsgeld und Urlaubsgeld
DIETY w trasie 48€/dzien
Godziny pracy: start 4:00-14. PIATKI o 12 w poludnie
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich
świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

Prosze o zyciorys na:
kandidaten.lkw@gmx.de
(prosze z dopiskiem Dresden mrozonki).

Stawka za godzinę: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: SANRUSEN
Państwo: Germany
Województwo: Inne
Miasto: Dresden
Nr telefonu: +48664998583
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: kandidaten.lkw@gmx.de

Ogłoszenie nr: 1205128
Kategoria: Niemcy - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-22 13:20:45
Ilość wyświetleń: 49

Wersja na komputer: KIEROWCA C+E CHŁODNIA NIEMCY Dresden umowa bezposrednio z niemiecka firma

Praca Za Granicą - Strona główna