Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1205123

Kierowca autobusu kat. D - Niemcy Leipzig darmowa kwatera niemiecka umowa

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji pracy i polskich podwykonawcow.bezposrednio dla panstwowki.
Komunikacja podmiejska LEIPZIG i okolice obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:

KIEROWCA AUTOBUSU od 17.09€ /godz i 20€/godz
Miejsce pracy: LEIPZIG i okolice

DARMOWA Kwatera zapewniona (doplata tylko za media).

(na miejscu pomoc polsko mowiacego kierowcy+nauka niem. oplacona przez pracodawce)

(W NOWYM ROKU PODWYZKI NA PONAD 17€/godz)

UWAGA PRACA W LIPS OD ZARAZ Z TYM ZE DELEGACJA LIPIEC-GRUDZIEN DO DARMSTADT (20€/godz i 24€ diety, + nadgodziny) na komunikacje zastepcza i potem powrot do Lipska na stale!)

WYMAGANIA:
prawo jazdy kat. D + kod 95 / przewoz osob
karta kierowcy
znajomość języka niemieckiego : mozliwa nauka niemieckiego na miejscu! lub angielski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
jazda w komunikacji podmiejskiej lub komunikacji zastepczej (za pociag lub tramwaj/ praca na stale)
praca czasami tez w weekendy
ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na miesiac/dwa).

OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie: LEIPZIG 17.09€ / godz brutto, czyli 2790€ brutto na start
DARMSTADT (za kolej LIPIEC-GRUDZIEN) 20€ /godz + 24€ diety netto/dzien+ nadgodziny+ darmowa kwatera!
za dodatki zmianowe 150€ w mies i kolejne 150-200€ za nadgodziny
PREMIA INFLACYJNA 250€ /mies netto
15%dodatki za nadgodziny, swieta i niedziele
NADGODZINY MOZLIWE. WSZYSTKO CO PONAD 160 godz JEST WYPLACANE extra dodatkowo
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich. WEIHNACHTSGELD (premia swiateczna, trzynastka) / URLAUBSGELD (premia urlopowa
świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne (1 lub 2 weekendy w miesiacu praca).
dodatkowa firmowa emerytura (oprocz niemieckiej panstwowej).

Prosze o zyciorys na:
kandidaten.bus@gmx.de
(prosze z dopiskiem BUS Leipzig/Darmstadt
tel. +48 579141504

Stawka za godzinę: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: SANRUSEN
Państwo: Germany
Województwo: Inne
Miasto: Leipzig
Nr telefonu: +48 579141504
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: kandidaten.bus@gmx.de

Ogłoszenie nr: 1205123
Kategoria: Niemcy - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-22 13:13:55
Ilość wyświetleń: 48

Wersja na komputer: Kierowca autobusu kat. D - Niemcy Leipzig darmowa kwatera niemiecka umowa

Praca Za Granicą - Strona główna