Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1205115

Kierowca autobusu kat. D - Niemcy Wiesbaden, niemiecka umowa bez agencji

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca z miastem, bez agencji pracy i polskich podwykonawcow. Nasze dzialania nie maja zadnego wplywu na umowe z komunikacja miejska. Zatrudnienie bezposrednio u niemieckiego pracodawcy.

Komunikacja podmiejska wioski i miasteczka kolo MAINZ/Wiesbaden, obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:

Kierowcy autobusu

Miejsce pracy: MAINZ /Wiesbaden (z darmowym zakwaterowaniem przez 3 miesiace). MOZLIWY SYSTEM 6/1 (zawsze tydzien na zjazdy) W NOWYM ROKU PODWYZKA NA ok.20€/godz!

(DARMOWE ZAKWATEROWANIE PLUS NAUKA NIEMIECKIEGO na miejscu i wdrozenie po polsku na miejscu!+ pomoc w zalatwieniu wszystkich potrzebnych dokumentow do pracy w Niemczech)

WYMAGANIA:
prawo jazdy kat. D + kod 95 / przewoz osob
znajomość języka niemieckiego : podstawy niemieckiego do sprzedazy biletow lub angielski lub nauka niemieckiego na miejscu (MOZLIWA NAUKA NIEMIECKIEGO NA MIEJSCU: oplacone przez pracodawce kursy)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
jazda w komunikacji miejskiej/ podmiejskiej... pomoc w szkoleniach/wdrozeniach na miejscu po polsku PLUS nauka niemieckiego.
praca czasami tez w weekendy.
ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy) praca na stale!

OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie: 17.40 € na start / godz, czyli 2800-2900€ brutto. W NOWYM ROKU PODWYZKA NA 20-21€/godz
nocne godziny +15% + extra platne 50% za niedziele i 100% swieta. NADGODZINY MOZLIWE. WSZYSTKO CO PONAD 167 godz JEST WYPLACANE jako nadgodziny PLUS 25% extra CZYLI wtedy ok. 20€ /godz
Kierowcy pracują 167 godziny w komunikacji miejskiej. mozliwe nadgodziny! (extra 25% wiecej platne)
premia urlopowa
Weinachtsgeld
DIETY 7.50-10€ /dzien netto

Prosimy o CV na:
kandidaten.bus@gmx.de
dopisek MAINZ

Stawka za godzinę: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: SANRUSEN
Państwo: Germany
Województwo: Inne
Miasto: Wiesbaden
Nr telefonu: +48739511026
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: kandidaten.bus@gmx.de

Ogłoszenie nr: 1205115
Kategoria: Niemcy - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-22 13:06:22
Ilość wyświetleń: 49

Wersja na komputer: Kierowca autobusu kat. D - Niemcy Wiesbaden, niemiecka umowa bez agencji

Praca Za Granicą - Strona główna