Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1205111

Kierowca autobusu kat. D - Niemcy Hannover Turystyka niemiecka umowa

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji pracy i polskich podwykonawcow.

Niemiecka firma autokarowa z Hannoveru obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:
KIEROWCA AUTOKARU TURYSTYCZNEGO
Miejsce pracy (bazy) do wyboru: Hannover, Hamburg, Berlin, lub Leipzig

WYMAGANIA:
prawo jazdy kat. D + kod 95 / przewoz osob
znajomość języka niemieckiego : komunikatywny do kontaktu z grupami lub angielski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
turystyka po calej Europie
jazda autokarem marki Neoplan Skyliner i MAN
praca czasami tez w weekendy
obsluga pasazerow, minibary, sprzedaz napoji i snackow na pokladzie autokaru mozliwa (utarg dla kierowcy)

OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie: 3000 - 3500 € brutto na start ( 150 € NETTO dniowki )
kwatera zapewniona oplacona przez pracodawce
darmowe wyzywnienie . sprzedaz napio i mapiwki
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich
świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

CV PROSZE WYSYLAC NA MAILA:
busfahrer.eu@gmx.de
(z dopiskiem BUS HANNOVER)
Kontakt Ania: +48739511026

Stawka za godzinę: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: SANRUSEN
Państwo: Germany
Województwo: Inne
Miasto: Hannover
Nr telefonu: +48739511026
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: busfahrer.eu@gmx.de

Ogłoszenie nr: 1205111
Kategoria: Niemcy - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-22 12:52:19
Ilość wyświetleń: 45

Wersja na komputer: Kierowca autobusu kat. D - Niemcy Hannover Turystyka niemiecka umowa

Praca Za Granicą - Strona główna