Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Norwegia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1204941

Malarz budowlany (Norwegia)

Oferta pracy w Norwegii

Aktualnie dla naszego norweskiego klienta poszukujemy

MALARZA BUDOWLANEGO
Lokalizacja: Sunndalsora

Zakres obowiązków:
- praca na projektach budowlanych - domki i mieszkania (w wysokim standardzie),
- malowanie wewnątrz i na zewnątrz,
- przygotowywanie powierzchni do szpachlowania i malowania,
- szpachlowanie natryskowe za pomocą bazuki i agregatu.

Wymagania stanowiska:
-doświadczenie zawodowe z Norwegii,
-minimum 3 lata doświadczenia w zawodzie na przestrzeni ostatnich 5 lat,
-samodzielność,
-znajomość j. angielskiego i/lub norweskiego na poziomie komunikatywnym,
-umiejętność malowania tradycyjnego, szpachlowania za pomocą bazuki i malowania natryskowego (agregat)
-pozytywne (telefoniczne) referencje z poprzednich miejsc pracy

Oferujemy:
-legalną pracę w norweskiej firmie (nie delegacja z Polski!)
-norweską umowę o pracę, którą firma zawiera z pracownikiem jeszcze przed wyjazdem
-przygotowanie dokumentacji i pomoc w wyrobieniu norweskiego numeru podatkowego
-feriepenger (pieniądze wakacyjne) w wysokości 10, 2% od stawki godzinowej brutto (zależnie od projektu). Feriepenger jest wypłacane raz w roku (czerwiec/lipiec) i jego wysokość zależy od przepracowanych godzin na przełomie całego roku
pełne ubezpieczenie
-dodatek na dzieci przysługujący wg prawa norweskiego
-48h roboczych tygodniowo
-stawkę godzinową: 255kr/h
-zorganizowane zakwaterowanie - koszt ok. 5000 kr/mies
-zjazdy ustalane indywidualnie co około 6-8 tygodni na 1-2 tygodnie
-darmowe ubrania i narzędzia zapewnione przez pracodawcę już od pierwszego dnia współpracy
-dofinansowanie kosztów podróży w kwocie do 2000 kr
-projekt rozpoczyna się od zaraz, będzie trwał około 6 miesięcy.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48510281546 lub mailowego cv@jobforce.pl

Stawka za godzinę: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: Jobforce
Państwo: Polska
Nr telefonu: 48510281546
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: cv@jobforce.pl

Ogłoszenie nr: 1204941
Kategoria: Norwegia - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-19 17:52:11
Ilość wyświetleń: 110

Wersja na komputer: Malarz budowlany (Norwegia)

Praca Za Granicą - Strona główna