Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1204792

Praca dla opiekunki nad Seniorem od 27.04 [91725] Ehingen

Oferta pracy w Niemczech

OPIS:
Podopieczny ma 76 lat, 180 cm wzrostu, waży 80 kg. Został mu przyznany 3 stopień niepełnosprawności. Rozpoczyna się u niego demencja. Jest osłabiony z powodu wieku. Przeszedł udar. Jest osobą inkontynentną. Porusza się za pomocą rolatora lub chodzika. Potrzebuje pomocy przy pielęgnacji ciała, ubieraniu. Lubi być sam. Mieszka z żoną.

OBOWIĄZKI:
Opieka nad domem: gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów (od czasu do czasu). Sklepy są 10 minut samochodem. Piechotą dłużej niż 1 godzinę.

OFEROWANE ZAKWATEROWANIE:
Do dyspozycji opiekunka własny pokój z Internetem w domu na wsi.

OCZEKIWANIA NA STANOWISKO:
Opiekunka : komunikatywna znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy mile widziane.

OFERUJEMY:
- legalne zatrudnienie
- 1400 EURO/NETTO MIESIĄC
- rezerwacja przejazdu
- ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekuna,
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia

KONTAKT:
Wyślij swoją aplikację (kwestionariusz osobowy lub CV ze zdjęciem) na adres rekrutacja@medikraft.pl

Zadzwoń pod numer:
- stacjonarny: 71/ 750 91 33
- komórkowy: 881 519 637, 570 387 174 lub 784 229 276
- Wyślij wiadomość SMS na numer 881 519 637, 570 387 174 lub 784 229 276 o treści OPIEKA Oddzwonimy!

Stawka za godzinę: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: medikraft
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Nr telefonu: (71) 750 91 33
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: rekrutacja@medikraft.pl

Ogłoszenie nr: 1204792
Kategoria: Niemcy - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-19 11:06:24
Ilość wyświetleń: 47

Wersja na komputer: Praca dla opiekunki nad Seniorem od 27.04 [91725] Ehingen

Praca Za Granicą - Strona główna