Top serwisu Praca Za Granic± - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzeda¿

Praca Za Granic± » Francja - Dam pracê » Og³oszenie nr 1204557

Monter p³yt KG - okolice Epinal

Oferta pracy we Francji

Zadania:

praca w du¿ych budynkach u¿ytku publicznego – g³ównie renowacje (szko³y, galerie handlowe, pensjonaty, szpitale itp.)
stawianie ¶cian z p³yt kartonowo-gipsowych
wykonywanie sufitów podwieszanych
stawianie profili monta¿owych zgodnie z rysunkiem technicznym, trasowanie
prace ogólnobudowlane
przestrzeganie przepisów BHP i porz±dku w miejscu pracy

Oferujemy:

legalne zatrudnienie w oparciu o francusk± umowê o pracê tymczasow± dziêki czemu jeste¶ czê¶ci± francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego
stawkê godzinow± + 10% premii (prime precarite)
zarobki miesiêczne przy 160h – 2300€ netto
dodatek ¿ywieniowy 10, 10 € netto/ dzieñ pracy
mo¿liwo¶æ pracy w nadgodzinach p³atnych wg schematu 36-43h +25%
zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€
zawsze terminow± wyp³atê wynagrodzenia
bezp³atne zakwaterowanie, samodzielny pokój z dostêpem do kuchni, ³azienki
czê¶ciowy zwrot kosztów dojazdu do Francji 50-100€
mo¿liwo¶æ otrzymania zaliczki do 3 razy w miesi±cu
mo¿liwo¶æ podjêcia d³ugotrwa³ej wspó³pracy
opiekê zdalnego, francuskojêzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
pomoc w dope³nieniu wszelkich formalno¶ci przed wyjazdem

Wymagania:

do¶wiadczenie na stanowisku montera regipsów (mile widziana praca we Francji)
samodzielno¶æ
dok³adno¶æ, precyzyjno¶æ, estetyka wykonania
umiejêtno¶æ czytania rysunku technicznego i trasowania
podstawowa znajomo¶æ jêzyka francuskiego
w³asne narzêdzia do pracy
posiadanie prawa jazdy kat. B i auta na wyjazd

Stawka za godzinê: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Og³oszeniodawca: PatrycjaInterimax
Pañstwo: Polska
Województwo: Ma³opolskie
Nr telefonu: +48 607 901 622
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: patrycja.witas@hrbcgroup.eu

Og³oszenie nr: 1204557
Kategoria: Francja - Dam pracê
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-18 11:25:51
Ilo¶æ wy¶wietleñ: 66

Podziel siê ze znajomymi na Facebooku

Wersja na komputer: Monter p³yt KG - okolice Epinal

Praca Za Granic± - Strona g³ówna