Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1204549

Praca dla opiekunki nad samotną Seniorką w Ouddrop HOLNADIA od 26.04

Oferta pracy w Holandii

OPIS:
Podopieczna ma 92 lata, 160 cm wzrostu, waży 60 kg. Choruje na cukrzycę, jest ona regulowana zastrzykami z insuliny podawanymi przez jej koleżankę pielęgniarkę. Ma problemy ze wzrokiem (początek plamki żółtej) i słuchem. Cierpi na paraliż przepony, więc często brakuje jej tchu. Obecnie ma założony cewnik, jednak jest to tymczasowe. Seniorka porusza się za pomocą chodzika, potrzebuje pomocy przy transferze. Jest osobą wierzącą, to ważna część jej codziennego życia. Mieszka sama.

OBOWIĄZKI: gotowanie, robienie zakupów, pranie, lekkie prace porządkowe, sprzątanie.

OFEROWANE ZAKWATEROWANIE:
Do dyspozycji opiekunki własny pokój na piętrze z dostępem do wifi oraz własną łazienką w domu z ogrodem.

OCZEKIWANIA NA STANOWISKO:
Opiekunka : dobra znajomość języka niemieckiego, język angielski jako język pomocnicy, osoba niepaląca.

OFERUJEMY:
- legalne zatrudnienie
- 1800 EURO/NETTO MIESIĄC
- rezerwacja przejazdu
- ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekuna,
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia

KONTAKT:
Wyślij swoją aplikację (kwestionariusz osobowy lub CV ze zdjęciem) na adres rekrutacja@medikraft.pl

Zadzwoń pod numer:
- stacjonarny: 71/ 750 91 33
- komórkowy: 881 519 637, 570 387 174 lub 784 229 276
- Wyślij wiadomość SMS na numer 881 519 637, 570 387 174 lub 784 229 276 o treści OPIEKA Oddzwonimy!

Stawka za godzinę: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: medikraft
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Nr telefonu: (71) 750 91 33
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: rekrutacja@medikraft.pl

Ogłoszenie nr: 1204549
Kategoria: Holandia - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-18 10:44:06
Ilość wyświetleń: 44

Wersja na komputer: Praca dla opiekunki nad samotną Seniorką w Ouddrop HOLNADIA od 26.04

Praca Za Granicą - Strona główna