Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1204543

Ślusarz

Oferta pracy w Holandii

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA SP.J., lider na rynku pośrednictwa pracy (nr cert. 14601) dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Ślusarz

Miejsce pracy: Holandia

Zakres obowiązków:
- prace ślusarskie

Wymagania:
- min. 3- 5 lat doświadczenia na w/w stanowisku
- dobra/komunikatywna znajomość języka angielskiego/holenderskiego lub niemieckiego
- mile widziany własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- certyfikat VCA

Oferujemy:
- holenderskie warunki zatrudnienia
- stawka: 12, 50 euro netto/h
- pomoc w zakwaterowaniu
- pełen pakiet socjalny

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV (mile widziane również referencje, certyfikaty, świadectwo szkolne, itp.) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: holandia@euro-labora.com

W temacie e-maila proszę wpisać podany w ogłoszeniu numer referencyjny: SLU/NL/2023

Stawka za godzinę: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: eurolabora
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Miasto: Racibórz
Nr telefonu: +48 324172056
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: praca@euro-labora.com

Ogłoszenie nr: 1204543
Kategoria: Holandia - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-18 10:28:39
Ilość wyświetleń: 42

Wersja na komputer: Ślusarz

Praca Za Granicą - Strona główna