Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1204520

Zbieranie malin truskawek Holandia /Veghel

Oferta pracy w Holandii

Praca przy krzewach maliny, jeżyny, truskawek (zewnątrz i szklarnie) Holandia 🇳🇱

przyjazd 25 kwietnia.
Veghel (południe Holandii).
▪️Wynagrodzenie: 13, 27 euro/godz. brutto, płatne co 4 tygodnie. Godziny nadgodzinowe (powyżej 42 godziny/tyg) płatne są po zakończeniu umowy.
▪️ Obowiązki: zbieranie malin, jeżyn, truskawek, pielęgnacja krzewów, czyszczenie, pielenie
▪️ Wymagania: wzrost nie poniżej 168 cm.
▪️Harmonogram: praca 7 dni w tygodniu, 1 dzień wolny Praca od 6 rano.
▪️Rodzaj umowy: umowa zgodnie z holenderskim Kodeksem Pracy.
▪️Mieszkanie: 85 euro/tydzień, warunki bardzo dobre (posiadaj zdjęcie warunków zakwaterowania również z miejsca pracy - wysyłam na życzenie).

Osoby zainteresowane o przesyłanie CV na adres hdoberska@gmail.com
Tel.608044052

Pośrednictwo pracy
Certyfikat 28734
Piła ul.Rynkowa 21T

Stawka za godzinę: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: hanna128
Państwo: Polska
Województwo: Lubuskie
Nr telefonu: 608044052
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: hdoberska@gmail.com

Ogłoszenie nr: 1204520
Kategoria: Holandia - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-18 09:52:06
Ilość wyświetleń: 50

Wersja na komputer: Zbieranie malin truskawek Holandia /Veghel

Praca Za Granicą - Strona główna