Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Finlandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1204390

Operator w branży spożywczej

Oferta pracy w Finlandii

Praca dla operatora w branży spożywczej /Venlo Holandia

Oferta dla osób z własnym zakwaterowaniem i dojazdem do pracy.

Szukasz ciekawej i dynamicznej pracy w branży spożywczej na stanowisku Operatora Procesu w systemie 3 zmianowym? W takim razie to stanowisko jest dla Ciebie! Nasz klient z rejonu Venlo zajmuje się produkcją aromatów w formie koncentratu i proszku z grzybów.
Co oferujemy?
• Stawka godzinowa brutto od 14, 73 do 16, 20 euro;
• Dodatki zmianowe w wysokości 12%, 12% i 27%;
• Dieta podróżna w wysokości 0, 40 €;
• Premia na koniec roku w wysokości 4, 25%;
• 25 dni urlopu i 76 godzin ADV;
• Dobre warunki zatrudnienia na dodatkowym stanowisku, w tym; program emerytalny, plan rowerowy itp.
• Pełna wyzwań i zróżnicowana praca w branży spożywczej;
• Otwarta i komunikatywna atmosfera pracy;
• Zorganizowane wycieczki z zespołem.
Obowiązki:
Jako pracownik produkcyjny ściśle współpracujesz w zespole z 2 innymi kolegami. Twoje obowiązki obejmują:

• Pobieranie surowców;
• Napełnianie produktu końcowego;
• Ustawianie i regulacja maszyn;
• Wykonywanie lekkich zadań administracyjnych;
• Zapewnij czyszczenie i konserwację środowiska pracy, maszyn produkcyjnych i narzędzi.
Wymagania:
-znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego;
-przestrzeganie zasad bezpieczeństwa żywności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim, niemieckim, holendreskimna adres hdoberska@gmail.com
Tel.+48 608044052

Pośrednictwo pracy
Certyfikat 28734
Piła ul.Rynkowa 21 T

Stawka za godzinę: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: hanna128
Państwo: Polska
Województwo: Podkarpackie
Nr telefonu: 608044052
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: hdoberska@gmail.com

Ogłoszenie nr: 1204390
Kategoria: Finlandia - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-17 12:41:02
Ilość wyświetleń: 81

Wersja na komputer: Operator w branży spożywczej

Praca Za Granicą - Strona główna