Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1204031

Operator maszyn, składarko-sklejarka

Oferta pracy w Belgii

Miejsce pracy: Wetteren
ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Operator maszyn

Opis stanowiska:
Produkcja opakowań z tektury litej, głównie dla przemysłu spożywczego
Obsługa składarko-sklejarki
Konfiguracja maszyny zgodnie ze specyfikacjami
Monitorowanie funkcjonowania i przebiegu pracy maszyn,
Dbałość o realizację norm jakości i bezpieczeństwa
Dokonywanie odpowiednich regulacji na maszynie zgodnie z instrukcjami
Naprawianie drobnych usterek na maszynie, zgłaszanie większych do działu technicznego
Praca w systemie 3zmianowym

– I zmiana: od poniedziałku do czwartku: 6:00-14:00 – piątek: 6:00-11:00
– II zmiana: od poniedziałku do czwartku: 14:00-22:00 – piątek: 11:00-16:00
– III (nocna) zmiana: od poniedziałku do czwartku: 22:00-6:00 – piątek: 16:00-21:00

Oferujemy:
Wynagrodzenie od 16, 50€ brutto/h (w zależności od zmiany)
Zakwaterowanie : umeblowane zakwaterowanie, pokoje 1 osobowe, woda, gaz i prąd wliczone
w cenę oraz nieograniczony dostęp do Internetu (opłata tygodniowa 100 euro)
Zwrot kosztów podróży do Belgii 125€ po przepracowanych 4 tygodniach
Premia na koniec roku – 8, 33% rocznego wynagrodzenia brutto
Dodatek urlopowy – 15, 38% rocznego wynagrodzenia brutto
Składki zdrowotne– ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
Zagraniczna umowa o pracę
Zapewniony transport – rower/rower elektryczny

Wymagania:
Doświadczenie jako operator maszyn, najlepiej na podobnych maszynach ( dodatkowy atut)
Komunikatywna znajomość angielskiego
Chęć rozwoju i długotrwałej współpracy

Wyślij CV info@abcwork.eu
Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444 - Marlena lub +48 790 448 110 - Izabela.

Stawka za godzinę: 16.50

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: ABCWork23
Państwo: Polska
Nr telefonu: +48 570 221 444
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: info@abcwork.eu

Ogłoszenie nr: 1204031
Kategoria: Belgia - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-15 11:15:26
Ilość wyświetleń: 53

Wersja na komputer: Operator maszyn, składarko-sklejarka

Praca Za Granicą - Strona główna