Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1204027

Pracownik obróbki metali

Oferta pracy w Belgii

Miejsce pracy: Belgia
ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Pracownik obróbki metali.

Opis stanowiska:

Będziesz odpowiedzialny za projekt skupiający się głównie na przekładniach.
Ręczna obróbka elementów metalowych zgodnie ze specyfikacją techniczną.
Obsługa różnych maszyn i narzędzi do produkcji komponentów.
Zapewnienie prawidłowych ustawień i narzędzi w celu spełnienia pożądanych specyfikacji.
Przeprowadzanie kontroli jakości w celu zapewnienia, że wszystkie elementy spełniają standardy.
Konserwacja i utrzymywanie w czystości używanych maszyn i narzędzi.

Oferujemy:
Wynagrodzenie zaczynające się od 17€ brutto/h
Zakwaterowanie : umeblowane zakwaterowanie, pokoje 1 osobowe, woda, gaz i prąd wliczone
w cenę oraz nieograniczony dostęp do Internetu (opłata tygodniowa 100 euro)
Zwrot kosztów podróży do Belgii 125€ po przepracowanych 4 tygodniach
Premia na koniec roku – 8, 33% rocznego wynagrodzenia brutto
Dodatek urlopowy – 15, 38% rocznego wynagrodzenia brutto
Składki zdrowotne– ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
Zagraniczna umowa o pracę
Dodatki na każde dziecko
Zapewniony transport – rower/rower elekryczny

Wymagania:
Dobra znajomość języka angielskiego
Preferowane wykształcenie wyższe techniczne.
Doświadczenie jest dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.
Wnikliwość techniczna i zdolności matematyczne
Zdolność do pracy samodzielnej i zespołowej.

Wyślij CV info@abcwork.eu
Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444 - Marlena lub +48 790 448 110 - Izabela.

Stawka za godzinę: 17.00

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: ABCWork23
Państwo: Polska
Nr telefonu: +48 570 221 444
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: info@abcwork.eu

Ogłoszenie nr: 1204027
Kategoria: Belgia - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-15 11:09:52
Ilość wyświetleń: 80

Wersja na komputer: Pracownik obróbki metali

Praca Za Granicą - Strona główna