Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1204026

Stolarz jachtowy, 650€ netto/tydz, Eindhoven, Holandia

Oferta pracy w Holandii

Stolarz jachtowy

Wynagrodzenie: 650€ netto/tydz

Miejsce pracy: Eindhoven, Holandia

Zakwaterowanie: zorganizowane

OFERUJEMY:

wynagrodzenie 650€ netto/tydzień (kwota podana po potrąceniu opłaty za mieszkanie i ubezpieczenie - możliwość negocjacji stawki)
gawartowe 40 h pracy tygodniowo
środki ochrony indywidualnej i ubrania robocze
zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)
ubezpieczenie zdrowotne
OPIS STANOWISKA:

prace ogólne przy budowie jachtów
prace stolarskie przy wykończeniach wnętrz jachtów,
montaż wyposażenia wnętrza jachtów z drewna tj montaż mebli, siedzeń, drzwi, okien, ram, sufitów
wyposażenie wnętrza jachtów zgodnie z rysunkami technicznymi
POSZUKIWANE KOMPETENCJE:

doświadczenie w pracy na stanowisku stolarza jachtowego, minimum dwa lata
wykształcenie kierunkowe w zawodzie stolarza
dobra znajomość języka angielskiego
dokładność i precyzja w wykonywaniu obowiązków
umiejętność czytania rysunków technicznych
prawo jazdy, mile widziany własny samochód
APLIKUJ: utm.guru/ugOss

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 786 865 894, 503 028 187, 690 630 543

Dodatkowe informacje:

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2work Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych).

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2work z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Stawka za godzinę: 650.00

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: link2work
Państwo: Polska
Województwo: Opolskie
Miasto: Opole
Nr telefonu: +48 77 44 14 502

Nr telefonu: +48 503 028 187
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: info@link2work.pl

Ogłoszenie nr: 1204026
Kategoria: Holandia - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-15 11:04:00
Ilość wyświetleń: 75

Wersja na komputer: Stolarz jachtowy, 650€ netto/tydz, Eindhoven, Holandia

Praca Za Granicą - Strona główna