Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1204020

Cieśla szalunkowy 550€ - 600€ netto/ tydzień, Eindhoven, Holand

Oferta pracy w Holandii

WYNAGRODZENIE 550€ - 600€ netto/tydzień
Miejsce pracy: Eindhoven, Holandia
Zakwaterowanie: zorganizowane

OFERUJEMY:
• zatrudnienie na warunkach holenderskich
• wynagrodzenie od 550 € - 600 € netto/tydzień (stawka zależna od doświadczenia); kwota netto podana jest JUŻ PO odliczeniu kosztów zakwaterowania i ubezpieczenia)
• gwarantowane 37, 5 godz. pracy w tygodniu (w przypadku nadgodzin dodatek 125%)
• zakwaterowanie (pojedynczy pokój)

OPIS STANOWISKA:
• wykonywanie prac związanych z fundamentami
• prace na tradycyjnych systemach szalunkowych
• montaż elementów prefabrykowanych

WYMAGANIA:
• doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku - warunek konieczny
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• CV z dokładnym opisem realizowanych projektów w zawodzie cieśla szalunkowy
• wykształcenie zawodowe, kierunkowe - mile widziane
• posiadanie certyfikatu VCA

Aplikuj: utm.guru/ugOr3

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 503 028 187, 572 325 580, 690 630 543,

Link2work Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego holenderskiego Klienta - firmy z branży budowlanej specjalizującej się w stawianiu fundamentów pod magazyny i budynki komercyjne - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę

Dodatkowe informacje:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: link2work.pl/polityka-prywatnosci/

Stawka za godzinę: 550.00

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: Link2work
Państwo: Polska
Województwo: Opolskie
Miasto: Opole
Nr telefonu: +48 77 44 14 502

Nr telefonu: +48 503 028 187
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: info@link2work.pl

Ogłoszenie nr: 1204020
Kategoria: Holandia - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-15 10:47:54
Ilość wyświetleń: 49

Wersja na komputer: Cieśla szalunkowy 550€ - 600€ netto/ tydzień, Eindhoven, Holand

Praca Za Granicą - Strona główna