Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1203807

Praca ma magazynie pasmanteryjnym /Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

Komisjoner / Order Picker ( magazyny pasmanteryjne ) praca w Niemczech 🇩🇪

Plauen.PLZ 08525 -miasto we wschodniej części Niemiec

Twój zakres obowiązków
sortowanie wyrobów dziewiarskich (wełna, nici zamki, guziki itd.)

przygotowywanie towaru wg. bieżącego zapotrzebowania, z użyciem skanera,

kontrola zamówień pod kątem ilościowym,

przygotowywanie towaru do wysyłki,

Wymagamy :

gotowość do podjęcia pracy stałej,

znajomość języka Niemieckiego lub angielskiego mile widziana

minimalne doświadczenie na magazynach

gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

praca od 07.30 i od 14.30-15 (możliwość z początkiem pracy jedna zmiana )

możliwość pracy w soboty

obuwie specjalne do pracy na magazyn swoje

Oferujemy:

niemiecka umowa o pracę
wynagrodzenie 14, 50 brutto /godzina (dwie transze:500 euro płacone każdego ostatniego miesiąca, resztę do 20 -ego kolejnego miesiąca)

zakwaterowanie zapewnione płatne 250 euro miesięcznie od łóżka, pokoje jednoosobowe

oferta również dla osób miejscowych z własnym zakwaterowaniem

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres hdoberska@gmail.com
☎️Tel.+48608044052

Pośrednictwo pracy
Certyfikat 28732
Piła ul.Rynkowa 21 T

Stawka za godzinę: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: hanna128
Państwo: Polska
Województwo: Lubuskie
Miasto: Pila
Nr telefonu: 608044052
Dodatkowe dane kontaktowe:
hdoberska@gmail.com

Ogłoszenie nr: 1203807
Kategoria: Niemcy - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-12 13:47:22
Ilość wyświetleń: 91

Wersja na komputer: Praca ma magazynie pasmanteryjnym /Niemcy

Praca Za Granicą - Strona główna