Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1203724

Pracownik produkcji w Caldic w Nieuwegein

Oferta pracy w Holandii

Wynagrodzenie €13, 71 za godzinę
Akceptowane języki Niderlandzki, Angielski
Branża Produkcja
Miejsce pracy Nieuwegein, Holandia
Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę na czas określony
O ofercie
Caldic przekształcił się z tradycyjnej firmy handlowej w globalnego dostawcę rozwiązań dla rynków nauk biomedycznych i rynku przemysłowego. Pomaga klientom znaleźć rozwiązania, których potrzebują, dzięki czemu ich produkty wyróżniają się na rynku. Zaczynając od podstawowego surowca chemicznego, firma rozwinęła się, oferując specjalistyczne substancje i rozwiązania o wysokiej wartości dodanej.
Jako pracownik produkcji będziesz odpowiedzialny za pomoc w napełnianiu i zamykaniu produktów papierowymi opakowaniami, rozmieszczanie opakowań na paletach oraz pomoc kolegom na linii pakowania. Praca opiera się na przestrzeganiu instrukcji, aby utrzymać linię produkcyjną i zagwarantować najlepszą jakość pracy.
Będziesz pracować od poniedziałku do piątku na dwie zmiany: poranną i popołudniową. Poranna zmiana od poniedziałku do czwartku zaczyna się o 7:00 i kończy o 16:00, ale w piątek będzie to tylko od 7:00 do 13:00. Popołudniowa zmiana trwa od 15:30 do 23:30, z wyjątkiem piątku, kiedy trwa od 12:30 do 20:30. Łącznie będziesz pracować 40 godzin tygodniowo.
Pierwszego dnia zostaniesz przeszkolony przez doświadczoną osobę z firmy, która przedstawi Ci zasady, wprowadzi cię w obowiązki i zapozna z procesem oraz z procedurami bezpieczeństwa. Dołącz do zespołu świetnych specjalistów jako pracownik produkcji!
Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7
Obowiązki
Sprzątanie maszyn
Pakowanie produktów
Mieszanie produktów
Obsługiwanie maszyn
Uruchamianie maszyn
Dostosowywanie maszyn
Składanie zamówień na ciężarówkach/paletach
Układanie produktów/paczek na paletach
Wymagania
Chęć pracy w systemie zmianowym
Dostępność na dłuższy okres
Motywacja do pracy w firmie
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Nie masz lęku wysokości ani klaustrofobii
Posiadanie ważnego prawa jazdy (kategoria B)
Znajomość języka angielskiego i/lub niderlandzkiego

Stawka za godzinę: 13.71

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: OttoSpecialStaffing
Państwo: Netherlands
Miasto: Miejsce pracy Nieuwegein, Holandia
Nr telefonu: +48717443146
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: marketingspecialstaffing@ottoworkforce.eu

Ogłoszenie nr: 1203724
Kategoria: Holandia - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-12 11:29:31
Ilość wyświetleń: 62

Wersja na komputer: Pracownik produkcji w Caldic w Nieuwegein

Praca Za Granicą - Strona główna