Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1203721

Spawacz (MIG-MAG/TIG) w Veluw Metal Creations w Nieuwkuijk

Oferta pracy w Holandii

Wynagrodzenie €16, 20 za godzinę
Akceptowane języki Angielski
Branża Techniczna
Miejsce pracy Nieuwkuijk, Holandia
Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę na czas określony
O ofercie
Veluw Metal Creations (VMC) rozwinęła się w wiodącą firmę w zakresie rozwoju i produkcji kompletnych obróbek blach. W magazynie w Nieuwkuijk tworzone są produkty metalowe dla międzynarodowych klientów.
Jako Spawacz będziesz przetwarzał metal na jednym z trzech wydziałów:
1. Dział stołowy/metalurgiczny: będziesz ciąć, szlifować, piłować i robić otwory w metalu.
2. Dział giętarek: będziesz wyginał metal zgodnie z rysunkami.
3. Dział spawacza: będziesz wykańczał produkty za pomocą metod spawania TIG lub MIG-MAG.
Będziesz pracować od poniedziałku do piątku na dziennej zmianie od 07:30 do 16:30. Masz możliwość pracy na nadgodziny, za które otrzymasz dodatki.
Pierwszego dnia otrzymasz wprowadzenie, instrukcje bezpieczeństwa i szkolenia, aby poznać firmę i działalność. Abyś czuł się mile widziany, otrzymasz swoje własne, nowoczesne stanowisko spawalnicze. Tutaj masz do dyspozycji wszystkie narzędzia i możesz specjalizować się w swojej dziedzinie oraz szeroko się rozwijać. Dołącz do przyjaznego zespołu w VMC jako Spawacz!
Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7
Obowiązki
Montowanie produktów
Przygotowywanie części metalowych
Gięcie metalu
Spawanie metalu
Wykańczanie produktów
Mierzenie wyprodukowanych części
Sprawdzanie maszyn
Sprawdzanie jakości
Podnoszenie opakowań o różnej wadze
Wymagania
Szkolenie w zakresie spawania TIG, MIG-MAG i/lub poziom 2
Umiejętność dobrego czytania rysunków technicznych
Umiejętność samodzielnego wykonywania produktów wysokiej jakości
Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
Znajomość języka angielskiego

Stawka za godzinę: 16.20

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: OttoSpecialStaffing
Państwo: Netherlands
Miasto: Miejsce pracy Nieuwkuijk, Holandia
Nr telefonu: +48717443146
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: marketingspecialstaffing@ottoworkforce.eu

Ogłoszenie nr: 1203721
Kategoria: Holandia - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-12 11:23:56
Ilość wyświetleń: 75

Wersja na komputer: Spawacz (MIG-MAG/TIG) w Veluw Metal Creations w Nieuwkuijk

Praca Za Granicą - Strona główna