Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Finlandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1203622

Programista Operator maszyn CNC Finlandia

Oferta pracy w Finlandii

Operator / Programista CNC - Heidenhain Siemens Mazatrol Fanuc
Miejsca pracy - różne lokalizacje w Finlandii

poszukujemy operatorów, programistów oraz mechaników maszyn CNC do pracy w Finlandii

Obowiązki:

obsługa i programowanie maszyn CNC Frezarek i Tokarek: Heidenhain Siemens Mazatrol Fanuc
produkcja średniej wielkości elementów

Wymagania:

komunikatywna znajomość języka angielskiego
doświadczenie
prawo jazdy kat. B
umiejętność programowania maszyn CNC
znajomość rysunku urządzeń pomiarowych

Oferujemy:

fińska umowa o pracę
wynagrodzenie 15, 00 - 18, 00 euro/godz. brutto + dodatki za pracę na zmianę wieczorną - 1, 19 Euro i nocną - 2, 19 Euro
zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
Pracodawca pokrywa koszt dojazdu do Finlandii (do 100 euro)
składki oraz podatki odprowadzane w Finlandii przez Pracodawcę
ubezpieczenie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy:

w temacie prosimy wpisać "CNC Finlandia"

Stawka za godzinę: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: EastGateRecruitment
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: office@eastgaterecruitment.com

Ogłoszenie nr: 1203622
Kategoria: Finlandia - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-11 16:26:34
Ilość wyświetleń: 97

Wersja na komputer: Programista Operator maszyn CNC Finlandia

Praca Za Granicą - Strona główna