Top serwisu Praca Za Granic± - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzeda¿

Praca Za Granic± » Francja - Dam pracê » Og³oszenie nr 1203524

Monter p³yt KG - praca od maja!

Oferta pracy we Francji

Zadania:

remonty wewn±trz hoteli, pensjonatów, schronisk górskich przy stacjach narciarskich
monta¿ p³yt kartonowo- gipsowych (doublage colle – monta¿ p³yt na klej)
wykonywanie sufitów podwieszanych
stawianie profili monta¿owych
szpachlowanie, spoinowanie p³yt
trasowanie
praca w tempie
przestrzeganie przepisów BHP i porz±dku w miejscu pracy

Oferujemy:

legalne zatrudnienie w oparciu o francusk± umowê o pracê tymczasow± dziêki czemu jeste¶ czê¶ci± francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego
szacowane wynagrodzenie ok. 2400 – 2800€ netto
mo¿liwo¶æ pracy w nadgodzinach +25% i +50% do stawki
zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€
zawsze terminow± wyp³atê wynagrodzenia
bezp³atne zakwaterowanie – mieszkania dwuosobowe typu studio
dojazd do pracy autem s³u¿bowym
kilometrówka za dojazdy do pracy
czê¶ciowy zwrot za dojazd do Francji 50-100€
mo¿liwo¶æ podjêcia d³u¿szej wspó³pracy
opiekê zdalnego, francuskojêzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
pomoc w dope³nieniu wszelkich formalno¶ci przed wyjazdem

Wymagania:

min. 5 lat do¶wiadczenia w pracy jako monter regipsów (wymagane do¶wiadczenie w pracy we Francji!)
dok³adno¶æ, precyzyjno¶æ, estetyka wykonania
umiejêtno¶æ czytania rysunku technicznego i trasowania
mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B i w³asnego auta
znajomo¶æ j. francuskiego/ angielskiego

Ilo¶æ wakatów: 2

Stawka za godzinê: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Og³oszeniodawca: PatrycjaInterimax
Pañstwo: Polska
Województwo: Ma³opolskie
Nr telefonu: +48 607 901 622
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: patrycja.witas@hrbcgroup.eu

Og³oszenie nr: 1203524
Kategoria: Francja - Dam pracê
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-11 14:09:58
Ilo¶æ wy¶wietleñ: 110

Podziel siê ze znajomymi na Facebooku

Wersja na komputer: Monter p³yt KG - praca od maja!

Praca Za Granic± - Strona g³ówna