Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1203387

Rzeźnik wykrawacz Holandia

Oferta pracy w Holandii

Zakres obowiązków:

Praca z nożem: rozkrajanie, porcjowanie, obróbka kawałków mięsa
Oddzielanie skóry od kości
Pakowanie kawałków mięsa i przygotowywanie do wysyłki
Czyszczenie stanowiska pracy
Inne prace produkcyjne zlecone przez kierownika

Wymagania:

Chęci do przyuczenia się na danych stanowiskach
Dobra kondycja fizyczna
Dostępność na dłuższy okres czasu

Oferujemy:
· holenderska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
· Wynagrodzenie 12, 00 - 14, 50 Euro/godzinę brutto
Pracodawca Zagraniczny organizuje zakwaterowanie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy:

w temacie prosimy wpisać "Rzeźnik wykrawacz Holandia"

Stawka za godzinę: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: EastGateRecruitment
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: office@eastgaterecruitment.com

Ogłoszenie nr: 1203387
Kategoria: Holandia - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-11 09:57:48
Ilość wyświetleń: 49

Wersja na komputer: Rzeźnik wykrawacz Holandia

Praca Za Granicą - Strona główna