Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1203382

Technik utrzymania ruchu

Oferta pracy w Belgii

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Technik utrzymania ruchu.

Opis stanowiska :
Wykonywanie harmonogramów konserwacji zapobiegawczej maszyn
Prowadzenie działań mających na celu utrzymanie i doskonalenie produkcji
Po konserwacji zapobiegawczej lub naprawczej, ponowne uruchomienie instalacji i maszyn oraz ich ponowne przetworzenie na standardowe wyjście
Przeprowadzanie pomiarów rejestracyjnych
Rejestrowanie zadań
Zamawianie części
Aktualizowanie schematów
Przeprowadzanie i rejestrowanie kontroli jakości
Zgłaszanie niebezpiecznych sytuacji

Oferujemy:
Wynagrodzenie od 22€ brutto/h
Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania w pokojach 1 osobowych
Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 euro po czterech tygodniach pracy
Premia na koniec roku – 8, 33% rocznego wynagrodzenia brutto
Bonus wakacyjny – 15, 38% rocznego wynagrodzenia brutto
Świadczenia na każde dziecko
Zapewniony transport – rower
Umowa o pracę zgodna z prawem belgijskim,
Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
Praca od zaraz

WYMAGANIA:
Dobra znajomość języka angielskiego
doświadczenie na podobnym stanowisku
Umiejętność czytania rysunków technicznych
Motywacja do pracy
Dobra znajomość mechaniki

Wyślij CV info@abcwork.eu
Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444 - Marlena lub +48 790 448 110 - Izabela.

Stawka za godzinę: 22.00

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: ABCWork23
Państwo: Polska
Nr telefonu: +48 570 221 444
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: info@abcwork.eu

Ogłoszenie nr: 1203382
Kategoria: Belgia - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-11 09:48:20
Ilość wyświetleń: 60

Wersja na komputer: Technik utrzymania ruchu

Praca Za Granicą - Strona główna