Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Dania - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1203303

Operator koparki Dania

Oferta pracy w Danii

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: Viborg
Długotrwała umowa na warunkach duńskich
Godziny pracy: od 160 godz. miesięcznie + nadgodziny.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

Obsługa koparko-ładowarki lub koparki

Wymagania:

- udokumentowane doświadczenie
- Sumienność, profesjonalność, dokładność i szybkość wykonywania robót.
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
duńska umowa i pełne świadczenia socjalne.
od 187 DKK / godzinę, 50 godziy pracy tygodniowo, praca w rotacji
Pracodawca Zagraniczny zapewnia zakwaterowanie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy:

W temat wiadomości prosimy wpisać: Operator koparki Dania

Stawka za godzinę: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: EastGateRecruitment
Państwo: Polska
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: office@eastgaterecruitment.com

Ogłoszenie nr: 1203303
Kategoria: Dania - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-10 19:34:33
Ilość wyświetleń: 114

Wersja na komputer: Operator koparki Dania

Praca Za Granicą - Strona główna