Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1203186

Pielęgniarka Pielęgniarz Belgia

Oferta pracy w Belgii

Pielęgniarka/Pielęgniarz w belgijskich placówkach zdrowia

zarobki od 2886.97 Euro miesięcznie

Wymagania:
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
- empatia, odpowiedzialność, cierpliwość oraz wrażliwość na potrzeby pacjenta
- wykształcenie pielęgniarskie
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

zapewniamy bezpłatny kurs języka niderlandzkiego - kurs odbędzie się w trybie stacjonarnym w Belgii

kurs trwa 2 miesiące, w czasie kursu kandydat pracuje na stanowisku Opiekuna medycznego

Obowiązki:
- udział w procesie opieki, rehabilitacji i leczenia
- ocena i stałe monitorowanie zdrowia pacjentów;
- współpracę z lekarzami, rehabilitantami oraz personelem Ośrodka.
- wykonywanie czynności pielęgniarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami;

zapewniamy: Pomoc przy podróży i zakwaterowaniu

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.
osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielski, na adres mailowy:

W temacie prosimy wpisać "Pielęgniarka Pielęgniarz Belgia"

Stawka za godzinę: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: EastGateRecruitment
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: office@eastgaterecruitment.com

Ogłoszenie nr: 1203186
Kategoria: Belgia - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-10 15:33:41
Ilość wyświetleń: 46

Wersja na komputer: Pielęgniarka Pielęgniarz Belgia

Praca Za Granicą - Strona główna