Top serwisu Praca Za Granic± - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzeda¿

Praca Za Granic± » Niemcy - Dam pracê » Og³oszenie nr 1203172

Operator wózka wid³owego Magazynier Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

Obecnie poszukujemy Operatorów wózków wid³owych oraz magazynierów

Opis / Obowi±zki:

Miejsce pracy: ró¿ne lokalizacje w Niemczech min. Augsburg
Praca aktualna jest natychmiast lub w pó¼niejszym terminie.
Umowa o pracê na okres sta³y
Praca jest na sta³e, na pe³ny etat, od 162 do 180 godz. miesiêcznie.

G³ówne zadania:

Operator wózka:
Za³adunek i roz³adunek towaru za pomoc± wózka wid³owego.
Transport i magazynowanie towaru za pomoc± wózka wid³owego.

Magazynier:
Przygotowanie towaru do wysy³ki (tzw. kompletacja/ komisjonowanie/ picking).
Obs³uga skanera rêcznego.
Obs³uga elektrycznego wózka paletowego.

Wymagania:

Konieczne do¶wiadczenie jako operator wózka wid³owego wraz z aktualnymi uprawnieniami (optymalnie uprawnienia wa¿ne w Niemczech).
Konieczna dobra znajomo¶æ jêzyka niemieckiego
Dok³adno¶æ, sumienno¶æ, punktualno¶æ, umiejêtno¶æ pracy w grupie.

Magazynier:
Konieczne jest do¶wiadczenie w magazynie (komisjoner, operator wózka wid³owego).
Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomo¶æ jêzyka niemieckiego.

Nasza oferta:

Niemiecka umowa o pracê i pe³ne ¶wiadczenia socjalne.
Wynagrodzenie miesiêczne netto 2600 euro.
mo¿liwo¶æ wypracowywania nadgodzin
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcê, p³atne przez pracodawcê.

osoby zainteresowane prosimy o przesy³anie aplikacji na adres mailowy
w temacie wiadomo¶ci prosimy wpisaæ "Wózek wid³owy Niemcy"

Stawka za godzinê: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Og³oszeniodawca: EastGateRecruitment
Pañstwo: Polska
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: office@eastgaterecruitment.com

Og³oszenie nr: 1203172
Kategoria: Niemcy - Dam pracê
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-10 14:49:04
Ilo¶æ wy¶wietleñ: 98

Podziel siê ze znajomymi na Facebooku

Wersja na komputer: Operator wózka wid³owego Magazynier Niemcy

Praca Za Granic± - Strona g³ówna