Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1203062

Dociepleniowiec Monter Izolacji Termicznej Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

Lokalizacja: Norymberga

Zakres obowiązków:

Wykonywanie prac związanych z ocieplaniem budynków.

Wymagania:

znajomość języka niemieckiego
doświadczenie zawodowe

Oferujemy:

niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.
12, 50 Euro Brutto/Godzinę + 50 Euro diety dziennie
Pracodawca Zagraniczny organizuje zakwaterowanie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po niemiecku na adres mailowy:

w temacie wiadomości prosimy wpisać "Dociepleniowiec Niemcy"

Stawka za godzinę: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: EastGateRecruitment
Państwo: Polska
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: office@eastgaterecruitment.com

Ogłoszenie nr: 1203062
Kategoria: Niemcy - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-10 10:44:39
Ilość wyświetleń: 55

Wersja na komputer: Dociepleniowiec Monter Izolacji Termicznej Niemcy

Praca Za Granicą - Strona główna