Top serwisu Praca Za Granic± - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzeda¿

Praca Za Granic± » Niemcy - Dam pracê » Og³oszenie nr 1203060

Lakiernik przemys³owy, bez znajomo¶ci jêzyka!

Oferta pracy w Niemczech

Miejsce pracy: Niemcy-Nordenham
ABC Work to firma z 10 letnim do¶wiadczeniem na rynku pracy. Pomogli¶my ju¿ tysi±com kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalno¶æ naszej dzia³alno¶ci potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadz±cych Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako lakiernik przemys³owy

Opis stanowiska:
Malowanie silników elektrycznych pistoletem na sprê¿one powietrze,
Malowanie elementów silników elektrycznych pêdzlem,
Zadania okazjonalne: demonta¿ obudów, skrêcenie podzespo³ów

Oferujemy:
Wynagrodzenie 2400€ netto miesiêcznie+ dodatki
Niemiecka umowa o pracê
Mo¿liwo¶æ uzyskiwania regularnych zaliczek
Mo¿liwo¶æ skorzystania z darmowego zakwaterowania
Niemieckie ubezpieczenie
Cykliczne podwy¿ki
Wsparcie polskojêzycznych koordynatorów
Praca od zaraz

Wymagania:
Do¶wiadczenie zawodowe
Prawo jazdy i auto na dojazd do pracy

Wy¶lij CV info@abcwork.eu
Je¶li masz jakiekolwiek pytania zadzwoñ do nas +48 570 221 444 - Marlena lub +48 790 448 110 - Izabela.

Stawka za godzinê: 2400.00

Dane kontaktowe

Og³oszeniodawca: ABCWork23
Pañstwo: Polska
Nr telefonu: +48 570 221 444
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: info@abcwork.eu

Og³oszenie nr: 1203060
Kategoria: Niemcy - Dam pracê
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-10 10:43:00
Ilo¶æ wy¶wietleñ: 81

Podziel siê ze znajomymi na Facebooku

Wersja na komputer: Lakiernik przemys³owy, bez znajomo¶ci jêzyka!

Praca Za Granic± - Strona g³ówna