Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1202924

Inżynier Utrzymania Ruchu €17.25 + dodatki/ Ede

Oferta pracy w Holandii

Stawka: €17.25
Miejscowość: Ede
Kontakt: Ola AB MN Holandia
Tel. 0048 786 056 210
E-mail: oozimek@abmnholandia.pl
Już dziś wyślij nam swoje CV z dopiskiem „Inżynier Utrzymania Ruchu”

O firmie:
Nasz klient zajmuje się produkcją kompletnych pakietów opakowań dla klientów przemysłowych, a mianowicie pojemników IBC – czyli 100-litrowych pojemników do przechowywania płynów.
Możemy również dostarczyć szeroką gamę beczek stalowych i plastikowych w zależności od potrzeb. Zamówienia są realizowane na terenie całej Europy.
Praca na zmianowa (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)
Praca w normalnej temperaturze

Zakres obowiązków:
Konserwacja maszyn oraz narzędzi
Sprawdzanie maszyn
Przeprowadzanie remontów maszyn lub linii produkcyjnych
Monitorowanie i raportowanie maszyn oraz operacji
Dostosowywanie aplikacji
Regulacja maszyn

Czego oczekujemy od Ciebie:
Znajomości języka angielskiego lub holenderskiego na poziomie komunikatywnym
Doświadczenia jako inżynier utrzymania ruchu
Gotowości do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
Bezpłatny dojazd do pracy (samochodem lub rowerem)
Cotygodniowe wypłaty
Ubezpieczenie zdrowotne w kwocie €36.85 tygodniowo
Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF w kwocie €119 tygodniowo (pokoje dwuosobowe)
Możliwość rozpoczęcia kursu języka holenderskiego
Opiekę koordynatora
Dostęp do portalu pracowniczego (który zawiera Twoje umowy, dokumenty, paski wypłat, roczne zestawienia zarobków, itp.)
Zapewniamy odpowiednią odzież i obuwie ochronne, jeśli wymaga tego Twoje stanowisko

Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 19223.
Jesteśmy polskim oddziałem holenderskiej agencji pracy tymczasowej, która w Holandii funkcjonuje od 50 lat pod nazwą AB Midden Nederland.
Nie pomagamy w uzyskaniu pozwolenia na prace na terenie Holandii.

Stawka za godzinę: 17.25

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: ABMNHolandia
Państwo: Polska
Województwo: Podkarpackie
Miasto: Rzeszów
Nr telefonu: 786056210

Ogłoszenie nr: 1202924
Kategoria: Holandia - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-09 15:30:41
Ilość wyświetleń: 60

Wersja na komputer: Inżynier Utrzymania Ruchu €17.25 + dodatki/ Ede

Praca Za Granicą - Strona główna