Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1202626

Operator techniczny (maszyny drukujące) 14, 98€ - 15, 87 € brut

Oferta pracy w Belgii

WYNAGRODZENIE: 14, 98€ - 15, 87 € brutto/h
Miejsce pracy: Ghislenghien, Belgia
Zakwaterowanie: zorganizowane

OFERUJEMY
• zatrudnienie na belgijskich warunkach
• wynagrodzenie 14.98 € brutto/h + dodatek za system zmianowy 0.8947€ (385 € netto/tyg. okres szkolenia na dziennej zmianie)
• wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
• gwarantowane 38h tygodniowo
• pracę na dwie zmiany
• zapewnione wewnętrzne szkolenie z obsługi maszyny micronowej
• dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4230-4530 € brutto (15, 38 % rocznych zarobków brutto)
• premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2830-2990 € brutto (8, 33 % rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
• możliwość skorzystania z firmowego pokój 1-os. 149€/ tydzień (100 m od firmy)
• bony żywieniowe 8€ za dzień pracy
• możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9 euro miesięcznie
• termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
• obsługa maszyn poligraficznych drukujących na foliach głównie spożywczych
• umieszczanie komponentów, rolek foliowych, farb w maszynie (waga rolek i cylindrów waha się do 30 kg)
• asystowanie w pracy głównemu drukarzowi
• instalowanie kół zębatych na maszynie drukarskiej
• ważenie i przyklejanie etykiet
• zbieranie rozpuszczalników i niewykorzystanych w pierwszym etapie atramentów oraz zwracanie ich do obszaru przechowywania
• kontrola jakości - sprawdzenie czy etapy produkcji przebiegają bez zakłóceń
• konserwacja sprzętu oraz usuwanie drobnych awarii
• prace porządkowe, usuwanie odpadów po cięciu folii, cięcie tub kartonowych
• relokacja gotowych nadrukowanych partii do magazynu
• praca na dwie zmiany

POSZUKIWANE KOMPETENCJE
• wykształcenie techniczne
• kilkuletnie doświadczenie w pracy jako operator techniczny w środowisku przemysłowym (mile widziane w drukarni)
• doświadczenie w obsłudze maszyn, mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej
• dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego
• dokładność, zaangażowanie
• gotowość do wykonywania fizycznie cięższej pracy
• chęć do rozwoju i nauki

Aplikuj: utm.guru/ugMwz

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 503 028 187, 572 325 580, 690 630 543

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta - firmy działającej w branży poligraficznej, drukującej na folii spożywczej, poszukujemy kandydatów

Dodatkowe informacje:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: link2work.pl/polityka-prywatnosci/.

Stawka za godzinę: 14.98

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: Link2work
Państwo: Polska
Województwo: Opolskie
Miasto: Opole
Nr telefonu: +48 77 44 14 502

Nr telefonu: +48 503 028 187
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: info@link2work.pl

Ogłoszenie nr: 1202626
Kategoria: Belgia - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-08 09:47:09
Ilość wyświetleń: 65

Wersja na komputer: Operator techniczny (maszyny drukujące) 14, 98€ - 15, 87 € brut

Praca Za Granicą - Strona główna