Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1202624

Inspektor NDT - Holandia

Oferta pracy w Holandii

Miejsce pracy: Breda, Holandia
Szukasz pracy jako inspektor NDT za granicą? Wysokie zarobki, możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, zdobycie cennego doświadczenia – to jedne z wielu powodów, dla których chcemy pracować za granicą. Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako inspektor NDT.

Opis stanowiska:
Stanowisko stacjonarne w zakładzie produkującym narzędzia odpowiedzialne za wykonywanie badań nieniszczących materiałów źródłowych, spoin i wyrobów gotowych z wykorzystaniem kontroli magnetyczno-proszkowych.

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie od 17€ aż do 20 € netto/h
Komfortowe zakwaterowanie w przystępnej cenie w pokojach jednoosobowych
Ubezpieczenie zdrowotne,
Zagraniczna umowa o pracę,
Stała opieka polskiego koordynatora,
Dobre warunki pracy,
Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem,
Indywidualnie ustalany termin wyjazdu,
Dobre warunki pracy, miła atmosfera,
Indywidualne podejście do każdego kandydata.

Wymagania:
Doświadczenie na ww. stanowisku
Certyfikaty MT2 (zgodny z ISO lub ASME) oraz mile widziany również UT2,
Gotowość do pracy na 2 zmiany,
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
Chęć do pojęcia dłuższej współpracy.

O nas – ABC Work: Jesteśmy wpisani do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912. Oznacza to, że nasze działania są w 100% legalne.

Wyślij CV info@abcwork.eu
Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444 - Marlena lub +48 790 448 110 - Izabela.

Stawka za godzinę: 17.00

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: ABCWork23
Państwo: Polska
Nr telefonu: +48 570 221 444
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: info@abcwork.eu

Ogłoszenie nr: 1202624
Kategoria: Holandia - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-08 09:36:04
Ilość wyświetleń: 61

Wersja na komputer: Inspektor NDT - Holandia

Praca Za Granicą - Strona główna