Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1202522

Spawacz w Chromalloy

Oferta pracy w Holandii

Wynagrodzenie
€17, 57 za godzinę

Akceptowane języki
niderlandzki, angielski

Branża
Techniczna

Miejsce pracy
Tilburg, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Chromalloy to międzynarodowa firma z branży zaawansowanych technologii, specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach dla turbin gazowych. Chromalloy dostarcza rozwiązania zaprojektowane w celu zmniejszenia produkcji i wydatków oraz wydłużenia żywotności silników dla producentów oryginalnego sprzętu, komercyjnych linii lotniczych, wojska oraz firm naftowych, gazowych i energetycznych.
Jako spawacz będziesz odpowiedzialny za wykonywanie czynności spawalniczych na materiałach używanych w firmie, takich jak stal i stal nierdzewna. Ponadto będziesz zaangażowany w różne kontrole, w tym dotyczące postępów i wyników pracy nad częściami.
Będziesz pracować od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym od 07:00 do 15:45 i od 15:30 do 01:15, za co otrzymasz dodatki. W jednym tygodniu będziesz pracować na zmianę dzienną, a w drugim na popołudniową. Będziesz pracować od 32 do 40 godzin tygodniowo, z możliwością pracy w nadgodzinach.
W pierwszych dniach otrzymasz wprowadzenie, instrukcje bezpieczeństwa i szkolenie, aby zapoznać się z firmą i działaniami. W stołówce możesz codziennie otrzymać bezpłatne świeże owoce i cieszyć się przerwami z kolegami. Po dłuższym czasie pracy otrzymasz odzież roboczą od Chromalloy. Dołącz do tego zmotywowanego zespołu jako spawacz!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Montaż produktów
Przygotowywanie części metalowych
Spawanie metalu
Wykańczanie produktów
Pomiar wyprodukowanych części
Sprawdzanie jakości
Transport paczek o różnej wadze

Wymagania
Znajomość spawania metodą TIG
Doświadczenie w sporządzaniu raportów
Certyfikaty w zakresie powiązanych procesów
Znajomość technicznego języka angielskiego do czytania przepisów
Umiejętność czytania rysunków technicznych i dokumentów związanych z przygotowaniem pracy
Znajomość języka niderlandzkiego oraz/lub języka angielskiego

Stawka za godzinę: 17.57

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: OttoSpecialStaffing
Państwo: Netherlands
Nr telefonu: +48717443146
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: marketingspecialstaffing@ottoworkforce.eu

Ogłoszenie nr: 1202522
Kategoria: Holandia - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-05 14:57:08
Ilość wyświetleń: 80

Wersja na komputer: Spawacz w Chromalloy

Praca Za Granicą - Strona główna