Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1202391

Prefabrykacja betonowa - reperacja

Oferta pracy w Holandii

Szukasz pracy w solidnej firmie działającej cały rok? To dobrze trafiłeś! Jesteśmy dużą holenderską agencją pośrednictwa pracy z ponad 26-letnim doświadczeniem. Każdego dnia wiele pracowników wEUrk wykonuje pracę na rzecz różnych zleceniodawców z branży technicznej, produkcyjnej, agrarnej, spożywczej, przemysłowej i logistycznej. Poza posadą oferujemy również zakwaterowanie oraz bezpłatne przewozy między miejscem zamieszkania a miejscem pracy. Chcemy, byście czuli się jak w domu, pracowali w miłym miejscu i bardzo często oferujemy pracę na stałe.

Lokalizacja: Cala Holandia

Pracownik do prac przy prefabrykatach betonowych- reperacja betonu

Obowiązki

- kosmetyka – wykonczenie betonu

- gladzenie i szlifowanie betonu

- naprawa wad, reperacja

- uzupełnianie ubytków w betonie

- zadbanie o detale i ich wykonczenie

Wymagania

- doświadczenie przy pracach budowlanych

- znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego

- wymagane prawo jazdy

- doświadczenie w pracy przy produkcji betonu, kosmetyce

Oferujemy

- 510 euro netto tygodniowo

- opiekę polskiego koordynatora,

- ubezpieczenie,

- gwarancja zakwaterowania przez biuro

- dodatek do zakwaterowania

Osoby zainteresowane ofertą, proszone są o przesyłanie CV na adres info@weurk.com z dopiskiem “beton - reperacja”.

Tel.kontaktowy 0031 652 890 586

Stawka za godzinę: 14.39

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: weurk1974
Państwo: Netherlands
Nr telefonu: +31652890586
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: info@weurk.com

Ogłoszenie nr: 1202391
Kategoria: Holandia - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-05 09:00:12
Ilość wyświetleń: 84

Wersja na komputer: Prefabrykacja betonowa - reperacja

Praca Za Granicą - Strona główna