Top serwisu Praca Za Granic± - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzeda¿

Praca Za Granic± » Holandia - Dam pracê » Og³oszenie nr 1202388

Piekarz Przemys³owy

Oferta pracy w Holandii

Zapach ¶wie¿o upieczonych chlebów, mmm. Czy posiadasz pasjê do obs³ugi maszyn oraz sztuki wypieku chleba? A mo¿e chcia³by¶ siê uczyæ i rozwijaæ w tej bran¿y? Przeczytaj dalej!

Jako Piekarz Przemys³owy bêdziesz odpowiedzialny za produkcjê i obróbkê ciasta, które stanowi podstawê ka¿dego pysznego chleba. Wymagamy do¶wiadczenia jako operator lub piekarz w sektorze spo¿ywczym. Przez ca³y proces, od przygotowania ciasta po wypiek chleba, bêdziesz nadzorowaæ wszystko, zapobiegaj±c awariom lub bie¿±co je usuwaj±c.

Inne zadania obejmuj±:

• Przebudowê linii produkcyjnej i poprawne ustawienie sprzêtu zgodnie z instrukcj±/specyfikacj±;

• Monitorowanie postêpu procesu i identyfikacja niedoskona³o¶ci;

• Przeprowadzanie ró¿nych kontroli jako¶ci i rejestrowanie wyników za pomoc± list lub systemów;

• Usuwanie rutynowych usterek lub odchyleñ jako¶ciowych poprzez regulacjê parametrów sprzêtu;

• Czyszczenie i wykonywanie podstawowych prac konserwacyjnych na maszynach;

• Wspó³pracê z kolegami w celu utrzymania bezpiecznego i higienicznego ¶rodowiska pracy.

Wymagania do pracy:

Poszukujemy zmotywowanej osoby, która zna tajniki zawodu lub jest gotowa siê ich nauczyæ.

• Motywacja jest dla nas wa¿niejsza ni¿ do¶wiadczenie;

• (Pewne) do¶wiadczenie jako piekarz lub operator;

• Do¶wiadczenie w sektorze spo¿ywczym jest mile widziane;

• Znajomo¶æ zasad HACCP i bezpieczeñstwa ¿ywno¶ciowego bêdzie zalet±;

• Gotowo¶æ do pracy w systemie 2-zmianowym.

Oferujemy:

- stawkê godzinow±,

- sta³e godziny pracy;

- wspó³praca z polsko jêzycznym koordynatorem.

Prosimy o wys³anie CV na adres info@weurk.com z tytu³em „ Piekarz Przemys³owy”

Stawka za godzinê: 15.25

Dane kontaktowe

Og³oszeniodawca: weurk1974
Pañstwo: Netherlands
Nr telefonu: +31652890586
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: info@weurk.com

Og³oszenie nr: 1202388
Kategoria: Holandia - Dam pracê
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-05 08:56:32
Ilo¶æ wy¶wietleñ: 93

Podziel siê ze znajomymi na Facebooku

Wersja na komputer: Piekarz Przemys³owy

Praca Za Granic± - Strona g³ówna