Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1201979

Lakiernik samochodowy-Przygotowanie i Malowanie

Oferta pracy w Holandii

Weurk B.V poszukuje doświadczonego Specjalisty ds. Przygotowania i Malowania Aut do warsztatu samochodowego naszego klienta .

Opis stanowiska:

Jako Specjalista ds. Przygotowania i Malowania Aut będziesz odpowiedzialny za kompleksowe przygotowanie pojazdów do procesu malowania oraz za wykonanie precyzyjnego malowania zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi.

Obowiązki:

Przygotowywanie pojazdów do malowania poprzez szlifowanie, wypełnianie ubytków, maskowanie i inne prace przygotowawcze.

Wykonywanie malowania samochodów zgodnie z określonymi specyfikacjami producenta i normami jakościowymi.

Kontrola jakości wykonanych prac malarskich.

Utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy.

Wymagania:

Doświadczenie w przygotowywaniu i malowaniu samochodów.

Znajomość technik przygotowania powierzchni do malowania.

Umiejętność obsługi sprzętu i narzędzi malarskich.

Dokładność i precyzja w wykonywaniu prac.

Umiejętność pracy w zespole.

Jezyk angielski w stopniu komunikatywnym

Certyfikat VCA

Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Przyjazną atmosferę pracy.

opiekę polskiego koordynatora,

ubezpieczenie,

zakwaterowanie

Jeśli jesteś osobą z pasją do motoryzacji, masz doświadczenie w przygotowywaniu i malowaniu samochodów oraz chcesz dołączyć do naszego zespołu, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres email: adres info@weurk.com. W temacie wiadomości prosimy o wpisanie Aplikacja na stanowisko Specjalisty ds. Przygotowania i Malowania Aut.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Miejsca pracy: Warsztat samochodowy w Assen I Groningen

Stawka za godzinę: 17.76

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: weurk1974
Państwo: Netherlands
Nr telefonu: +31652890586
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: info@weurk.com

Ogłoszenie nr: 1201979
Kategoria: Holandia - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-03 09:39:16
Ilość wyświetleń: 63

Wersja na komputer: Lakiernik samochodowy-Przygotowanie i Malowanie

Praca Za Granicą - Strona główna