Top serwisu Praca Za Granic - wersja mobile

Praca Za Granic » Belgia - Dam prac » Og這szenie nr 1144502

Mechanik/Monter na zak豉dach produkcyjnych i przemys這wych (pompy paliwowe)

Oferta pracy w Belgii

Mechanik/Monter na zak豉dach produkcyjnych i przemys這wych (pompy paliwowe i inne systemy)

O firmie:

-do鈍iadczenie w dziedzinie system闚 smarowania, wa瞠nia i nadci郾ienia
-oferuje opiek posprzeda穎wej i konserwacj
-ma na stanie konkretne cz窷ci ( od uk豉d闚 smarowania po instalacje paliwowe i -automatyczne systemy smarowania, elementy systemu nadci郾ieniowego Freshfilter, elementy systemu wa膨cego firmy VEI czy kompletnej instalacji paliwowej marki Spoela – je郵i firma szukasz konkretnej, oddzielnej cz窷ci dowo膨 j i montuj
-w razie awarii oferuj pomoc techniczn przez telefon lub wysy豉j technika na miejsce

Obowi您ki:

-monta i naprawy pomp paliwowych, system闚 smarowania i wa瞠nia oraz system闚 nadci郾ienia
-praca na pe貫n etat, zmiana dzienna od 8 rano (zwykle wracasz z pracy mi璠zy 16:00 a 17:00)
-praca w ca造m Beneluksie, g堯wnie w Antwerpii, Gandawie, Houthalen
-praca razem z zespo貫m 2-3 wsp馧pracownik闚 ( zmieniasz ekipy, dzi瘯i czemu zawsze masz kontakt ze wszystkimi)
-kontakt z zespo貫m technicznym, kt鏎y mo瞠 zaoferowa wsparcie

Wymagania:

-wiedza i umiej皻no軼i technicznie
-odpowiednie do鈍iadczenie zawodowe
-znajomo嗆 spawania b璠zie dodatkowym atutem
-jeste sprawny fizycznie (na przyk豉d, aby czo貪a si na maszynach lub pod nimi)
-jeste elastyczny w zadaniach i godzinach
-umiesz pracowa samodzielnie
-dbasz o sw鎩 materia
-jeste przyjazny dla wsp馧pracownik闚, a tak瞠 dla klient闚

Oferujemy:

-W pe軟i legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie spo貫czne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
-Zarobki : od 17 Euro brutto w g鏎
-W pe軟i umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, Internet, woda, gaz i pr康 w cenie 90 € / tydzie
-Zwrot koszt闚 transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
-Premi na zako鎍zenie roku - 8, 33% wynagrodzenia rocznego brutto
-Dodatek wakacyjny w wysoko軼i - 15, 38 % wynagrodzenia rocznego brutto
-Zasi貫k rodzinny na ka盥e dziecko
-Zapewniony transport (w zale積o軼i od odleg這軼i zakwaterowania)
-Opiek naszych wieloj瞛ycznych koordynator闚

Certyfikat KRAZ nr 275

Prosimy o zamieszczenie nast瘼uj帷ej klauzuli:

Niniejszym wyra瘸m dobrowolnie zgod na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Impact Poland Sp. z o.o. z siedzib w Gda雟ku, Wa造 Piastowskie 1, 80-958 do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przysz造ch proces闚 rekrutacyjnych (zgodnie z Rozporz康zeniem PE i RE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony os鏏 fizycznych w zwi您ku z przetwarzaniem danych osobowych. Wyra瘸m tak瞠 zgod na udost瘼nianie moich danych osobowych innym podmiotom zwi您anym z Impact Poland Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom w kraju i za granic do cel闚 zwi您anych z procesem rekrutacji. Certyfikat KRAZ nr 275

Stawka za godzin: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Og這szeniodawca: ImpactPOLAND
Pa雟two: Polska
Wojew鏚ztwo: Pomorskie
Miasto: Gda雟k
Nr telefonu: 602 372 475
Nr telefonu: 600 326 648
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: praca@impactpraca.pl

Og這szenie nr: 1144502
Kategoria: Belgia - Dam prac
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2023-04-21 09:49:42
Ilo嗆 wy鈍ietle: 59

Podziel si ze znajomymi na Facebooku

Wersja na komputer: Mechanik/Monter na zak豉dach produkcyjnych i przemys這wych (pompy paliwowe)

Praca Za Granic - Strona g堯wna