Top serwisu Praca Za Granic - wersja mobile

Praca Za Granic » Belgia - Dam prac » Og這szenie nr 1143379

Operator w霩ka wid這wego Reachtruck Willebroek / Belgia

Oferta pracy w Belgii

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje kandydat闚 na stanowisko operator w霩ka wid這wego – magazyn z napojami.
Miejsce pracy: Willebroek / Belgia
Opis stanowiska:
- przyjmowanie dostaw/ lokowanie palet na odpowiednich pozycjach na magazynie,
- obs逝ga w霩ka wid這wego RT,
- szykowanie palet do wysy趾i,
- inne prace z zakresu logistyki magazynowej.
Oferujemy:
- wynagrodzenie podstawowe ok 16 euro/ h brutto,
- dodatki zmianowe, za nadgodziny,
- bony MC 8 euro za ka盥y przepracowany dzie,
- praca w systemie dwuzmianowym,
- umowa na belgijskich warunkach.
Wymagania:
- w豉sne zakwaterowanie w okolicy Willebroek oraz transport do pracy,
- do鈍iadczenie w pracy z w霩kami RT + certyfikat belgijski lub holenderski,
- atest medyczny lub gotowo嗆 do jego zrobienia (na koszt pracodawcy),
- komunikatywna znajomo嗆 j瞛yka angielskiego,
- dyspozycyjno嗆 do pracy w systemie zmianowym.

Wi璚ej informacji +48 530 088 891
Osoby zainteresowane prosimy o przes豉nie CV na adres mailowy rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisuj帷 Reachtruck Willebroek
Wysy豉j帷 dokumenty prosimy o za陰czenie klauzuli: Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustaw z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z p騧niejszymi zmianami).

Stawka za godzin: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Og這szeniodawca: KbtiPoland
Pa雟two: Polska
Wojew鏚ztwo: Dolno郵御kie
Miasto: Wa豚rzych
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: rekrutacja@kbti.pl

Og這szenie nr: 1143379
Kategoria: Belgia - Dam prac
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2023-04-17 09:27:23
Ilo嗆 wy鈍ietle: 53

Podziel si ze znajomymi na Facebooku

Wersja na komputer: Operator w霩ka wid這wego Reachtruck Willebroek / Belgia

Praca Za Granic - Strona g堯wna