Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Francja - Dam pracę » Ogłoszenie nr 999366

Murarz Francja Nantes bez znajomości języka

Oferta pracy we Francji

Nazywamy się Jobs+ i jesteśmy agencją HR. Obecnie dla naszego Klienta, firmy budowlanej zlokalizowanej we Francji, poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko murarza.

Murarz
Miejsce pracy: Francja (okolice Nantes)

Zakres obowiązków:
• stawianie fundamentów, ścian nośnych, osłonowych i działowych
• wykonywanie zbrojeń, szalunków

Wymagania:
• doświadczenie jako murarz 8, 9 lat
• precyzja i dbałość o jakość wykonywanej pracy
• znajomość j. francuskiego umożliwiająca komunikację
• prawo jazdy – mile widziane

Oferujemy:
• legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (umowa polska, A1, Ekuz)
• pełen etat z możliwością nadgodzin, które są dodatkowo płatne
• stawka podstawowa: 13, 39 euro brutto + dodatki (dodatek 10% za wykonanie misji, ekwiwalent za urlop, dodatkowo płatne nadgodziny)
• bezpłatne zakwaterowanie + dieta
• auto firmowe i telefon do dyspozycji
• możliwość podjęcia długoterminowego zatrudnienia po okresie próbnym
• zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoją aplikację, a my opowiemy Ci więcej o warunkach zatrudnienia i odpowiemy na Twoje pytania.
Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego linku aplikacyjnego oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód:

system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=74b8397ca6364923aa6b80e3da508491

Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne, aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772.

Powiększ

Informacja z serwisu